Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Barbados Speightstown Esplanade

Počasí Barbados Speightstown Esplanade


Barbados je trpělivě oblíbený karibský ostrov, který je známý svými bílými plážemi, tyrkysovým mořem a vřelým počasím. A jedním z nejkrásnějších míst na tomto ostrově je Esplanade v oblasti Speightstown. Pojďme se podívat na to, jaké je zde počasí a co můžete očekávat, když navštívíte toto úžasné místo.

Esplanade je nábřeží nacházející se v centru Speightstownu, které je největším městem v severní části Barbadosu. Toto malebné městečko je plné barevných domů, historických budov a místní atmosféry. Esplanade je tedy opravdu krásné místo, které si zaslouží být navštíveno.

Pokud jde o počasí, Barbados jako celek má tropické klima s malými sezónními výkyvy. Teploty jsou zde příjemné po celý rok, s průměrnou maximální teplotou kolem 30 stupňů Celsia a minimální teplotou kolem 23 stupňů Celsia. Většinou je zde slunečno až polojasno a déšť je vzácný.

Esplanade se nachází na pobřeží, takže je ovlivněno mořským větrem. Díky tomu je zde zpravidla mírně osvěžující atmosféra. Během dne můžete očekávat příjemné teploty, které vás budou lákat ke koupání v moři nebo pohodlnému lenošení na pláži. Pokud si přejete ochladit se, moře je vždy připraveno vás přivítat v jeho teplých a klidných vodách.

Co se týče srážek, období od ledna do května je zpravidla suché a můžete očekávat minimální srážky. V létě, zejména od června do listopadu, se může vyskytnout občasný tropický plácek nebo bouřka. Nicméně srážky jsou zpravidla krátkodobé a rychle projdou, což vám umožní vrátit se k plnění vašich plánů a vychutnat si krásu Esplanade.

Když navštívíte Esplanade, můžete se těšit na příjemné počasí, krásné pobřeží a relaxační atmosféru. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete vydat se na procházku po nábřeží, ochutnat místní kuchyni v jedné z přilehlých restaurací nebo se vydat na nákupy do místních obchodů, počasí vám bude přát.

Každý rok místo přitahuje turisty z celého světa, kteří hledají trochu exotiky, slunce a odpočinek. Esplanade je skvělým místem, kde můžete strávit klidnou dovolenou a zasnídit si o nádherných výhledech na karibské moře.

Takže až budete na pláži Esplanade v Barbadosu, připravte si opalovací krém, sluneční brýle a klobouk a vychutnejte si nezapomenutelný zážitek, který vám nabídne slunečné a teplé počasí tohoto malého karibského ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Speightstown Esplanade


1. Jaká je adresa Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Adresa je Esplanade, Speightstown, Barbados.

2. Jak se dostat na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Nejlépe je jet autem, půjčit si auto nebo si objednat taxi.

3. Jaká je délka Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Délka Esplanade v Speightstownu na Barbadosu není přesně známá, ale úsek, který nabízí přímý výhled na pláž, je dlouhý asi 200 metrů.

4. Co je k vidění na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu je krásný výhled na Karibské moře a pláž, jsou zde také restaurace, bary a obchody se suvenýry.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Mezi nejoblíbenější restaurace na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu patří Fisherman's Pub, Juma's Restaurant a Orange Street Grocer.

6. Kdy se nejvíce vyplatí navštívit Esplanade v Speightstownu na Barbadosu?
- Nejlepší doba na návštěvu Esplanade v Speightstownu na Barbadosu je v zimě, když je počasí příjemné a slunečné.

7. Jsou na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu oblíbené vodní sporty?
- Ano, na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu jsou oblíbené vodní sporty, například šnorchlování, potápění, surfing nebo windsurfing.

8. Jsou na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu dostupné parkovací místa?
- Ano, na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu jsou parkovací místa dostupná pro návštěvníky.

9. Je Esplanade v Speightstownu na Barbadosu vhodná pro rodiny s dětmi?
- Ano, Esplanade v Speightstownu na Barbadosu je vhodná pro rodiny s dětmi, protože zde jsou pláže s mělkou vodou a dětské hřiště.

10. Jsou na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu dostupné toalety?
- Ano, na Esplanade v Speightstownu na Barbadosu jsou dostupné toalety pro návštěvníky.


Ubytování Barbados Speightstown Esplanade


Speightstown Esplanade je malebnou oblastí na ostrově Barbados, která nabízí úžasné možnosti ubytování turistům, kteří sem přijedou prozkoumat krásy ostrova a jeho životní styl.

Speightstown je malebné rybářské město na severozápadním pobřeží Barbadosu, které je známé svou autentickou atmosférou a bohatou historií. Toto historické město je skvělou alternativou k rušnějšímu a turisticky oblíbenějšímu Bridgetownu, hlavnímu městu ostrova.

Esplanade, která se táhne podél pobřeží města, je ideálním místem pro ubytování. Nabízí nádherné výhledy na Karibské moře a umožňuje návštěvníkům snadný přístup k plážím, restauracím a obchodům. Mnoho ubytovacích zařízení se nachází přímo na Esplanade a poskytuje hostům nejen pohodlný pobyt, ale také možnost prožít autentický barbadoský životní styl.

Zdejší hotely a apartmány nabízejí různé druhy ubytování, přizpůsobené turistům s různými potřebami a rozpočtem. Od luxusních rezortů s bazény a lázněmi až po útulné rodinné penziony, každý zde najde to pravé pro sebe.

Nejvíce žádanými ubytovacími zařízeními na Esplanade jsou ty, které nabízejí výhled na moře. Probudit se s úžasným výhledem na tyrkysovou vodu Karibského moře a zažít romantické západy slunce z balkónu je jedinečný zážitek. Zdejší hotely a apartmány se snaží hostům poskytnout tu nejlepší službu a zároveň zachovat zvláštní atmosféru tohoto malebného města.

Speightstown Esplanade je také známá svou skvělou nabídkou restaurací, které nabízí širokou škálu gastronomických zážitků. Hosté mohou ochutnat tradiční karibská jídla, jako je mahi-mahi nebo flying fish (létající ryba), a vychutnat si čerstvé mořské plody přímo u vody.

Pro ty, kteří si chtějí užít pláže, Esplanade je skvělým výchozím bodem. Pláže v okolí jsou čisté, písečné a nedotčené. Hosté mohou relaxovat na lehátkách, procházet se podél pobřeží nebo se věnovat různým vodním aktivitám, jako je potápění, šnorchlování nebo surfování.

Speightstown Esplanade nenabízí pouze skvělé ubytování a příležitosti k prožití karibského života. Město samo o sobě má také mnoho zajímavostí k prozkoumání. Historické budovy, jako je Arlington House Museum a St. Peter's Church, představují bohatou historii a kulturu Barbadosu.

Pokud plánujete navštívit Barbados a hledáte autentickou a klidnou alternativu k rušnějšímu letovisku, Speightstown Esplanade je skvělou volbou pro váš pobyt. Spojuje výhody umístění na pobřeží, nabídku různých ubytování a bohatou historii města. Připravte se na relaxaci, dobrodružství a objevování krás ostrova Barbados.


Letenka Barbados Speightstown Esplanade


Pokud hledáte dokonalý tropický ráj, není proč hledat dál než Barbados. Tato krásná karibská ostrovní destinace je známá svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a teplým slunečním počasím po celý rok. Pokud se rozhodnete navštívit Barbados, jistě byste neměli vynechat návštěvu malebného městečka Speightstown, které se nachází na severozápadním pobřeží ostrova.

Speightstown, jedno ze dvou hlavních měst Barbadosu (vedle Bridgetownu), je malebné koloniální městečko plné historie a kultury. Místní obyvatelé ho často považují za skrytý poklad, který stojí za to objevit. Město bylo založeno v roce 1630 a bylo jedním z nejdůležitějších ekonomických center vzdálené minulosti. Dnes zachovává své historické jádro se starobylými domy a budovami, které připomínají koloniální éru.

Jedním z hlavních lákadel Speightstownu je Esplanade, dlouhá promenáda lemovaná restauracemi, kavárnami a obchody. Tato pobřežní promenáda je nejen živým prostorem, ale i místem, které vám umožní zažít autentickou atmosféru ostrova. Zde můžete ochutnat místní lahůdky, jako je čerstvě ulovené ryby, mezi nimiž jsou oblíbené speciality jako "fish cutter" (bageta plněná pečeným rybím masem) a "souse" (konzerva vyrobená z koření a octa).

Esplanade, se svými malebnými plážemi a poklidnými vodami Karibského moře, nabízí také mnoho možností pro vodní sporty a aktivní odpočinek. Zde si můžete pronajmout šnorchlovací vybavení a prozkoumat korálové útesy, které jsou domovem pestrobarevných ryb a dalšího podmořského života. Milovníci adrenalinu si mohou pronajmout paddleboard a surfovat na vlnách Karibského moře.

Mimo svou nádhernou pláž a promenádu nabízí Speightstown také mnoho kulturních zajímavostí. Na Esplanade najdete Arlington House Museum, které vám přiblíží historii města i celého ostrova. Dalšími zajímavými místy jsou kaple St. Peter's Parish Church a zřícenina městečka Farley Hill.

Pokud plánujete návštěvu Barbadosu, nenechte si ujít letenku do letiště Barbados Grantley Adams, které se nachází asi 30 minut od Speightstownu. S více než 50 lety zkušeností, letenka Barbados je spolehlivým a pohodlným způsobem, jak se dostat na ostrov. A až dorazíte na Barbados, nezapomeňte si udělat výlet do Speightstownu a prozkoumat jeho kouzlo. Užijte si slunečných pláží, pokochávejte se krásami Karibiku a zkuste místní speciality na Esplanade.


Dovolená Barbados Speightstown Esplanade


Barbados je jedním z nejatraktivnějších letovisek na Karibských ostrovech a jedno z jeho nejznámějších měst je Speightstown. Toto malebné město leží na severozápadním pobřeží ostrova a je známé svou krásnou pláží a okouzlující atmosférou. Jednou z hlavních atrakcí v Speightstown je Esplanade, která je nejkrásnějším místem k odpočinku a procházkám.

Esplanade je široké nábřeží, které se táhne podél pláže a nabízí nádherný výhled na oceán. Je zde mnoho palmy a květin, které dodávají tomuto místu exotickou atmosféru. Místní obyvatelé i turisté sem rádi chodí relaxovat, promenádují nebo si užívat slunečních paprsků na pláži.

Na Esplanade je také mnoho malých obchodů, kaváren a restaurací nabízejících tradiční karibskou kuchyni. Můžete si vychutnat chutné mořské plody a ochutnat místní speciality, jako je například flying fish, což je tradiční pokrm z letících ryb.

Jedním z nejvýznamnějších prvků na Esplanade je také galerie, která vystavuje místní umělecké díla. Můžete si zde prohlédnout nejen tradiční karibská umělecká díla, ale také současné umění. Tato galerie je oblíbená jak u umělců, tak i u milovníků umění z celého světa.

Pokud plánujete navštívit Barbados a Speightstown, rozhodně nevynechejte procházku po Esplanade. Toto místo nabízí skvělou atmosféru, krásné výhledy a možnost ochutnat místní speciality. Je to také skvělé místo pro nákupy suvenýrů a uměleckých děl. Nezapomeňte si také vzít plavky a sluneční krém, abyste si mohli užít setkání se sluncem na pláži.

Speightstown a jeho Esplanade jsou skutečnými poklady Barbadosu. Tato malebná část ostrova nabízí jedinečnou kombinaci krásné přírody, bohaté kultury a relaxace na pláži. Pokud hledáte poklidnou a romantickou dovolenou, pak je Speightstown na Barbadosu ideálním místem pro vás.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky