Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Abaco Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Abaco Islands


1. Jak se dostat na Bahamy Abaco Islands?
Na Bahamy Abaco Islands se můžete dostat letecky z několika mezinárodních letišť, včetně Miami, Fort Lauderdale a Nassau. Existují také trajektové spoje z některých sousedních ostrovů.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Bahamách Abaco Islands?
Mezi nejlepší pláže na Bahamách Abaco Islands patří Treasure Cay Beach, Tahitian Beach, Hope Town Beach, Man-O-War Cay Beach a Guana Cay Beach. Všechny nabízejí bílý písek, tyrkysovou vodu a krásné výhledy.

3. Jaké aktivity je možné na Bahamách Abaco Islands podniknout?
Mezi nejpopulárnější aktivity na Bahamách Abaco Islands patří potápění, šnorchlování, rybaření, plachtění, kajakovaání, procházky po ostrovech, návštěva historických památek a ochutnávka místní kuchyně.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Baham Abaco Islands?
Nejlepší čas na návštěvu Baham Abaco Islands je během zimních a jarních měsíců, kdy je počasí mírné a teploty příjemné. Léto je obdobím dešťů a hurikánů, takže byste se měli vyvarovat této doby.

5. Jaké jsou nejznámější památky na Bahamách Abaco Islands?
Mezi nejznámější památky na Bahamách Abaco Islands patří maják Hope Town Lighthouse, historické osady Hopetown a Man-O-War Cay, přírodní rezervace National Parks of Abaco a stará osada Marsh Harbour.

6. Jaká je místní kuchyně na Bahamách Abaco Islands?
Místní kuchyně na Bahamách Abaco Islands se zaměřuje na čerstvé mořské plody, jako jsou humři, krevety a ryby. Oblíbené jsou také tradiční bahamské pokrmy, jako je conch salad, guavá duff a conch fritters.

7. Jaké jsou vhodné ubytovací možnosti na Bahamách Abaco Islands?
Vhodné ubytovací možnosti na Bahamách Abaco Islands zahrnují luxusní hotely, soukromé vily, apartmány a plážové resorty. Existují také možnosti kempování a pronájmu rekreačních objektů.

8. Je nutné mít vízum pro návštěvu Baham Abaco Islands?
Ne, pro většinu turistů není nutné mít vízum pro návštěvu Baham Abaco Islands. Většinou je potřeba pouze platný cestovní pas, který bude platný minimálně ještě 6 měsíců po plánovaném datu odletu.


Ubytování Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou bezpochyby jedno z nejoblíbenějších turistických míst na světě. Tento karibský ráj nabízí dokonalé podmínky pro odpočinek, relaxaci a adrenalinové zážitky. Mezi nejkrásnější ostrovy Baham patří Abaco Islands, které lákají turisty svými bílými plážemi a křišťálově čistým mořem.

Abaco Islands se nacházejí v severní části Baham nedaleko Floridy a Kuby. Na těchto ostrovech najdete nejen krásné pláže, ale i nádherné korálové útesy, které jsou domovem mnoha druhů ryb a dalšího mořského života. Pokud máte rádi potápění a šnorchlování, tak rozhodně neváhejte a vydejte se na výlet do Abaco Islands. Během potápění se můžete setkat s karety, rejnoky, žraloky a dalšími zástupci mořské fauny.

V Abaco Islands si můžete užít i adrenalinové sporty, jako je například windsurfing, kitesurfing nebo vodní lyžování. Tyto aktivity jsou přístupné i pro začátečníky, takže se nemusíte bát, že byste si je nezvládli. Na Abaco Islands jsou také krásné pěší i cyklistické trasy, které vedou přes nádhernou přírodu a louky plné květin.

Abaco Islands jsou známé také svojí bohatou historií. Při procházkách po ostrovech můžete navštívit historické památky, jako je například mítinky Abaco Lighthouse nebo Hopetown Settlement. Mnoho z těchto památek je postaveno z korálových kamenů a skýtá nádherný výhled na okolní krajinu.

Pokud hledáte ubytování na Abaco Islands, máte na výběr z mnoha možností. Od luxusních resortů až po rodinné hotely a levné apartmány. Většina hotelů se nachází přímo u pláže, takže můžete svůj pobyt maximálně využít na slunění a koupání v moři.

Zkrátka, Abaco Islands jsou ideálním místem pro dovolenou, kterou nikdy nezapomenete. Krásné pláže, korálové útesy, bohatá historie a spousta adrenalinových zážitků, to vše v jednom místě. Nečekejte a vydejte se na cestu do tohoto karibského ráje!


Dovolená Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou karibským rájem s bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a slunečným počasím po většinu roku. Mezi jedny z nejkrásnějších ostrovů v této oblasti patří Abaco Islands. Tyto ostrovy nabízejí nádhernou přírodu, luxusní pláže a pestrou škálu aktivit pro všechny typy cestovatelů.

Právě na ostrovech Abaco najdete krásná letoviska a hotely, které vám poskytnou luxusní ubytování a veškeré vybavení. Můžete si zvolit klidné letovisko s výhledem na oceán, nebo se ubytovat v rodinném resortu s bazénem a zábavními aktivitami pro děti. Nejoblíbenějšími destinacemi na Abaco jsou Marsh Harbour, Hope Town a Treasure Cay.

Jedním z největších lákadel Abaco Islands je jejich nádherný podmořský svět. Ostrovy jsou obklopeny korálovými útesy a přírodními rezervacemi, které jsou domovem mnoha druhů ryb a mořských živočichů. Můžete se vydat na potápění nebo šnorchlování a objevovat fascinující podvodní svět. Místní obyvatelé rádi ukážou návštěvníkům nejlepší místa k potápění a sdílí svoje znalosti o místních druzích živočichů.

Ostrov Abaco je také skvělou destinací pro vodní sporty. Můžete si zapůjčit kajak, paddleboard nebo jachtu a prozkoumat okolní ostrovy. Rychlostní gurmáni se mohou vydat na plachtění a vyzkoušet si windsurfing nebo kitesurfing. K dispozici jsou také výlety na ryby, které vám umožní chytit svou vlastní večeři.

Pokud rádi objevujete přírodu, Abaco nabízí nespočet možností. Můžete si pronajmout člun a vydat se na průzkum okolních ostrovů. Například Green Turtle Cay je známý svými nádhernými plážemi a opuštěnými zátokami. Můžete si prohlédnout místní přírodní rezervace a vodopády, nebo se vydat do místních měst a poznat místní kulturu.

Pokud máte rádi zvířata, na Abaco můžete navštívit jeden z největších chráněných oblastí v zemi - Národní park Abaco. Zde můžete vidět divoké koně, vrány mořské, guanáky a mnoho dalších druhů zvířat. Je to skvělé místo pro turisty, kteří si chtějí odpočinout od plážových aktivit a strávit čas v klidné a přírodní atmosféře.

Abaco Islands jsou dokonalou destinací pro dovolenou, kde si můžete užít nekonečné množství pláží, vodních sportů a přírodního bohatství. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník přírody nebo jen hledáte relaxaci, tyto ostrovy vám poskytnou vše, co si můžete přát. Takže neváhejte a vydejte se na dovolenou Bahamy na ostrovech Abaco.


Počasí Bahamy Abaco Islands


Bahamy jsou známé svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a tropickým podnebím. Mezi oblíbené pláže patří ty, které se nachází na Abaco Islands, které jsou rájem pro milovníky slunce, moře a relaxace. Počasí na Abaco Islands, jako na většině Baham, se vyznačuje vysokými teplotami a vlhkostí po většinu roku.

Průměrná teplota na Abaco Islands se pohybuje mezi 24 a 31 stupni Celsia po většinu roku. Nejtepleji je v červenci a srpnu, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 33 stupňů Celsia. Nejchladnější měsíce jsou leden a únor, kdy teploty klesají na příjemných 21 stupňů Celsia. Ještě příjemnější jsou však měsíce listopad a prosinec, kdy se průměrné teploty pohybují kolem 25 stupňů Celsia.

Výhodou návštěvy Abaco Islands je, že počasí je zde celoročně příjemné a vhodné pro odpočinkovou dovolenou na pláži. Většinu roku zde svítí slunce a teploty jsou ideální pro opalování, koupání a grilování na pláži. Deštivé období přichází v létě, především v červenci a srpnu, kdy mohou přijít pravidelné tropické bouře. Nicméně, tyto bouře jsou často krátkodobé a rychle se rozprchají, takže nehrozí, že by po celou dovolenou pršelo.

Abaco Islands jsou také známé svými úžasnými korálovými útesy a přírodními rezervacemi, které lákají milovníky potápění. Průzračné vody a hojnost korálového života jsou zde ideální pro potápění a šnorchlování. Nejlepší období pro potápění je v zimě a na jaře, kdy je viditelnost vody nejlepší.

Pokud plánujete návštěvu Abaco Islands, nezapomeňte si přibalit plavky, opalovací krém a sluneční brýle. Počasí zde je takřka vždy slunečné a horké, takže budete chtít strávit většinu času venku na pláži či v moři. Mějte se však na pozoru před tropickými bouřemi, které občas mohou dorazit. Doporučeno je mít vždy po ruce deštník nebo pláštěnku.

Abaco Islands jsou opravdu rájem pro milovníky slunce a moře. S ideálním tropickým počasím po většinu roku, nádhernými plážemi a úchvatným podmořským světem, je to ideální destinace pro všechny, kteří touží po relaxaci a odpočinku v tropickém ráji.


Letenka Bahamy Abaco Islands


Abaco Islands, to je souostroví v Atlantiku, ležící na severu Baham. Tyto ostrovy zaujmou svými křišťálově čistými vodami, bílými písečnými plážemi a neobyčejným podmořským světem. Pokud ještě nevíte, kam vyrazit na dovolenou, může být letenka na Bahamy Abaco Islands tou pravou volbou.

Co se týče dopravy, Abaco Islands jsou snadno dostupné letecky z Miami nebo Fort Lauderdale na Floridě. Do tohoto ráje můžete letět například s leteckou společností Bahamas Air. Let trvá zhruba 1 hodinu a 30 minut.

V Abaco Islands najdete mnoho krásných míst, které je třeba vidět. Mezi nimi například vzducholoďové přístaviště v Marsh Harbour, kde můžete pozorovat vzducholoďové závody nebo si vyzkoušet sami létání na této originální dopravě. Dále se můžete vydat k mnoha plážím, na kterých si odpočinete a užijete si slunce a moře. Z těch nejkrásnějších můžeme jmenovat Mermaid Beach a Treasure Cay Beach.

Ale Bahamy nabízejí mnohem více než jen pláže. Abaco Islands jsou skvělým místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod vodou se skrývá neuvěřitelná příroda - korálové útesy a široká škála mořských živočichů. Pokud byste se chtěli podívat hlouběji pod vodu, můžete se zúčastnit potápěčského kurzu, který vede kvalifikovaný instruktor.

Abaco Islands jsou také ideálním místem pro rybáře. Zdejší vody jsou plné ryb, jako jsou tarponi, barracudy nebo tuňáci. Pokud si pronajmete rybářskou loď, můžete se pokusit ulovit nějakou ze svých oblíbených ryb.

Abaco Islands jsou prostě rajským ostrovem, kde si každý najde své místo. Dovolená zde bude plná krásných zážitků a nezapomenutelných zážitků. Pokud váháte, kam vyrazit na dovolenou, zkuste si naplánovat letenku na Bahamy Abaco Islands, a garantujeme, že nebudete litovat.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky