Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Antigua a Barbuda Rendezvous Bay

Ubytování Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které jsou ideálním místem pro dovolenou. A pokud hledáte ubytování, tak byste měli zvážit Rendezvous Bay.

Tento luxusní resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Antigua, v chráněné zátoce, která je obklopena bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami Karibiku. K dispozici je zde celkem 50 prostorných a stylových vil, které nabízejí soukromí, pohodlí a výhled na oceán.

V každé vile najdete elegantní nábytek, king size postel, plně vybavenou kuchyň, privátní bazén a terasu s výhledem na moře. Pro ty, kteří by rádi zůstali v kontaktu i na dovolené, je k dispozici Wi-Fi internet.

V resortu Rendezvous Bay si můžete užít celou řadu aktivit, jako je potápění, šnorchlování, plavání, rybaření a jachting. K dispozici je také wellness centrum s nabídkou různých masáží a terapií.

Pro milovníky golfu je tu nedaleký 18 jamkový hřiště Cedar Valley Golf Club, které patří mezi nejlepší v Karibiku.

Pokud hledáte dovolenou v karibském ráji, tak je Rendezvous Bay v Antigui a Barbuda tou pravou volbou pro luxusní, soukromé a relaxační ubytování.


Letenka Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které lákají milovníky slunce, pláže a krásného moře. Jednou z nejkrásnějších pláží, kterou tato destinace nabízí, je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay se nachází na poloostrově Indian Town, který tvoří jihozápadní část Antiguy. Tato pláž je považována za jednu z nejopuštěnějších a nejdivočejších na ostrově, což ji činí ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od turistického ruchu.

Co dělá Rendezvous Bay tak výjimečnou je její nedotčená příroda. Pláž je obklopena bujnou vegetací, která vytváří přírodní klenot a krásnou kulisu pro odpočinek na slunci. Bílý písek na této pláži je jemný až práškovitý a oceán je křišťálově čistý.

Pro milovníky vodních sportů je Rendezvous Bay rovněž ideálním místem. Můžete si zde zapůjčit kajak, paddleboard nebo jetový skútr a prozkoumat okolní vody. Rendezvous Bay je také skvělým místem pro potápění a šnorchlování – pod hladinou se skrývá mnoho korálových útesů a pestrobarevného podmořského života.

Na ostatních plážích Antiguy se často nachází různé restaurace a podniky, avšak Rendezvous Bay zůstává poměrně divoká a izolovaná. Pokud chcete strávit den na této pláži, doporučuje se, abyste si přinesli vlastní piknik nebo oběd, protože zde nenajdete žádné občerstvení nebo restaurace. Pro ty, kteří touží po pohodovém a romantickém dni na pláži, je Rendezvous Bay tou správnou volbou.

Abychom se dostali na Rendezvous Bay, je třeba vzít loď z hlavního přístavu v Antigui a vydat se na Indian Town. Cesta trvá asi 20 minut a nabízí vám možnost se těšit na malebný výhled na okolní ostrovy a korálové útesy. Další možností je využít letenku do Antiguy, která vás dostane na ostrov a odtud můžete pokračovat na Rendezvous Bay lodí.

Rendezvous Bay je opravdu jedinečným místem na Antigui a v Barbudě. Jeho krása, odlehlost a divoká příroda přitahují návštěvníky z celého světa. Pokud hledáte kousek ráje na zemi, neváhejte a vydajte se na Rendezvous Bay. Nezapomenutelné zážitky zde vás jistě čekají.


Počasí Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dva ostrovy v Karibském moři, které nabízejí nádherné pláže, teplé vody a slunečné počasí po většinu roku. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrovech je Rendezvous Bay, která láká turisty svou exotickou atmosférou a nádhernými výhledy na oceán.

Pokud si představíte dokonalou karibskou pláž, tak právě Rendezvous Bay by se mohla přiblížit této představě nejvíce. S bílým pískem, který se jemně dotýká azurové vody Karibského moře, je tento kousek rajského ráje opravdovou turistickou atrakcí na ostrovech Antigua a Barbuda.

Počasí v Rendezvous Bay je příjemné po většinu roku. Ostrovy leží v tropickém podnebném pásu, což znamená horká léta a mírnější zimy. Teploty se pohybují v rozmezí 25-30 stupňů Celsia po většinu roku, s nejteplejším obdobím během letních měsíců června až září. Během těchto měsíců se teploty mohou vyšplhat až nad 30 stupňů a v kombinaci s vysokou vlhkostí vzduchu, může počasí být více dusné.

Srpnové a zářijové měsíce na ostrovech také přinášejí svou porci dešťových srážek. Antigua a Barbuda se nacházejí v oblasti známé jako hurikánový pás, což znamená, že je pravděpodobné, že během těchto měsíců budou tyto ostrovy postiženy tropickým bouřemi a hurikány. Je proto důležité sledovat předpověď počasí a místní varování před cestou do této oblasti během letních měsíců.

Nicméně, přestože je období dešťů a hurikánů, Rendezvous Bay stále nabízí krásné pláže a nádhernou přírodu, která je ideální pro procházky a poznávání. Mimo období dešťů je počasí v Rendezvous Bay převážně slunečné, se slabým větrem a mírnou vlhkostí vzduchu.

Pokud plánujete návštěvu Antiguy a Barbudy a především Rendezvous Bay, je důležité být připravený na tropické počasí. Doporučuje se mít s sebou lehké oblečení, opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, pokrývku hlavy a dostatek tekutin, abyste se vyhnuli přehřátí a dehydrataci. Navíc je také vhodné sledovat předpověď počasí a dodržovat případná varování a pokyny místních úřadů.

Rendezvous Bay nabízí nejen nádherné pláže a teplé počasí, ale také možnosti potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Takže jestliže hledáte dokonalé místo pro dovolenou v tropickém ráji, pak je Rendezvous Bay na Antigue a Barbudě pro vás tou správnou volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


1. Jak se dostat na Antigvu a Barbudu Rendezvous Bay?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Rendezvous Bay, je letecky doletět na letiště V.C. Bird na Antigvu a poté využít místní dopravu nebo taxi k pláži.

2. Jaká je nejlepší doba k návštěvě Rendezvous Bay?
- Nejlepší doba k návštěvě Rendezvous Bay je mezi prosincem a květnem, kdy je počasí teplejší a suché.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici na Rendezvous Bay?
- Na Rendezvous Bay si můžete užít relaxaci na pláži, procházky po pobřeží, plavání, potápění, šnorchlování a surfování.

4. Existují na Rendezvous Bay restaurace a obchody?
- Bohužel, na Rendezvous Bay nejsou žádné restaurace nebo obchody. Doporučuje se vzít si vlastní jídlo a pití.

5. Je na Rendezvous Bay možnost ubytování?
- Na Rendezvous Bay není žádné ubytování, ale v blízkém okolí jsou dostupné hotely a pronájem apartmánů.

6. Je nutné si vzít s sebou sluneční ochranu na Rendezvous Bay?
- Ano, je velmi důležité vzít si s sebou sluneční ochranu, včetně krému na opalování, slunečních brýlí a klobouku, protože slunce je velmi silné na Rendezvous Bay.

7. Je na Rendezvous Bay dostupná veřejná doprava?
- Veřejná doprava na Rendezvous Bay není příliš častá. Doporučuje se využít taxi služby nebo pronájem auta pro pohodlnou dopravu.

8. Jak dlouho trvá cesta z letiště V.C. Bird na Antigvu na Rendezvous Bay?
- Cesta z letiště V.C. Bird na Antigvu na Rendezvous Bay trvá přibližně 30 minut, v závislosti na dopravě.


Dovolená Antigua a Barbuda Rendezvous Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malé ostrovy v Karibiku, které nabízejí vynikající turistické atrakce, a jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou na nich je Rendezvous Bay.

Rendezvous Bay je nádherná pláž nalézající se na jižní straně ostrova Antigua. Tuto pláž mnoho turistů považuje za nejkrásnější pláž celého ostrovního státu. Pláž má bílý písek a křišťálově čisté moře, které vás zaujme okamžitě.

Rendezvous Bay je oblíbená zejména mezi páry, protože je zde velmi romantická atmosféra. Pokud hledáte místo, kde byste si mohli strávit nezapomenutelnou svatební cestu nebo výročí, Rendezvous Bay je tou správnou volbou.

Na pláži Rendezvous Bay se nachází několik barů a restaurací, které nabízejí lahodné karibské speciality, které si určitě zamilujete. Pokud hledáte něco, co vám dodá energii na celý den, určitě byste si měli vyzkoušet některé z místních burrito nebo sushi restaurací.

Mnozí turisté přijíždějí na Rendezvous Bay hlavně kvůli vodním aktivitám, které tato pláž nabízí. Vody na této pláži jsou klidné a teplé, a to ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, plachtění a půjčení kajaku.

Když večer zapadne slunce, dojděte na pláž pro neuvěřitelné západ slunce, který je zde jedním z nejlepších. V jednu chvíli jsou obloha a moře zalévány krásnými oranžovými a fialovými barvami, takže si tento okamžik určitě nenechte ujít.

Pokud si chcete užít krásnou pláž, jemné vlny a odpočívat v klidu a pohodlí, pak byste se měli vydat na Antiguu a Barbudu a navštívit Rendezvous Bay. Toto skvělé místo se stane vaším oblíbeným místem a vrátíte se sem stále znovu a znovu.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky