Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Spojené arabské emiráty Ski Dubai

Počasí Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou známé svými vysokými teplotami a suchým podnebím. Nicméně, ve středu tohoto zeměpisného území se nachází unikátní místo s naprosto opačným klimatem - Ski Dubai. Jde o vnitřní lyžařský areál, který nabízí neobvyklý zážitek v této golfovské destinaci.

Ski Dubai je umístěn v nákupním centru Mall of the Emirates, jen několik minut jízdy od centra Dubaje. Otevřen v roce 2005, tento bioklimaticky kontrolovaný prostor nabízí lyžování a snowboarding na celoročním základě, a to bez ohledu na venkovní teploty.

Sníh v Ski Dubai je 100% přírodní a každý den se udržuje ve vynikající kondici, zajišťující perfektní podmínky pro lyžování i zimní radovánky. Studené teploty jsou zde udržovány na -1 až -2 stupňů Celsia, což vytváří autentickou zimní atmosféru. Návštěvníci si tak mohou užít všechny radovánky, které by za normálních okolností zažili na horských sjezdovkách.

Ski Dubai nabízí několik lyžařských tratí různých úrovní obtížnosti, vyhřívaný vlek a dokonce i sjezdovku pro freestyly. Pro ty, kteří nemají lyžování v malíčku, jsou k dispozici instruktoři, kteří pomohou naučit se základům tohoto sportu. Vnitřní areál je dále vybaven oblastmi pro snowboarding, skákacími rampami a ledovým tunelovým bludištěm.

Pro ty, kteří raději jen pozorují, Ski Dubai nabízí také balkon s výhledem na celý areál. Zde si mohou návštěvníci vychutnat šálek horkého kakaa nebo se na sluneční terase opalovat, zatímco sledují lyžaře a snowboardisty při jejich adrenalinových skocích a sjezdech.

Ski Dubai je místem, kde se můžete vydat na neobvyklé dobrodružství v srdci arabského podnebí. Ať už jste nadšený lyžař, snowboardista nebo jednoduše jen milovník sněžných radovánek, tento vnitřní lyžařský areál je skvělou volbou pro odchod od vysokých teplot a zkoušení něčeho nového.

Ski Dubai je důkazem, že překonání přírodních bariér a vytvoření vzrušujících atrakcí je možné kdekoliv na světě. Tento jedinečný podnik je světlým příkladem toho, jak spojení moderní technologie a vytvoření ideálních podmínek může vytvořit magický prostor uprostřed pouště.


Letenka Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Ski Dubai je jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí v Dubaji, hlavním městě Spojených arabských emirátů. Tato unikátní dovolenková destinace nabízí možnost zažít zimní radovánky uprostřed pouště a stát se součástí jedinečného kontrastu mezi tropickým podnebím a sněhem. Pro turisty, kteří se chtějí odpočinout od horkého počasí a vyzkoušet si lyžování nebo snowboarding, je Ski Dubai ideálním cílem.

Ski Dubai se nachází uvnitř nákupního centra Mall of the Emirates, jednoho z největších obchodních komplexů na světě. Centrum zahrnuje celkem 22 500 metrů čtverečních zasněžené plochy, což činí z tohoto zařízení jedno z největších umělých lyžařských středisek na světě. Tento rozlehlosti umožňuje návštěvníkům zažít autentický lyžařský zážitek uprostřed pouště.

Ski Dubai poskytuje širokou škálu lyžařských a snowboardových tratí, které jsou vhodné pro všechny úrovně dovedností. Od začátečníků po pokročilé lyžaře, každý si zde najde svou vlastní výzvu. Středisko je vybaveno čtyřmi sjezdovkami různých obtížností, včetně prudké sjezdovky s názvem Arapaho Peak, která umožňuje návštěvníkům zažít adrenalinový zážitek. Pro ty, kteří raději nechtějí lyžovat, je k dispozici také akvapark a dětské hřiště, které nabízí zábavu pro celou rodinu.

Lyžování není jedinou aktivitou, kterou si zde návštěvníci mohou užít. Ski Dubai také nabízí možnost setkat se s tučňáky, což je jedinečná příležitost pro turisty, kteří chtějí zažít blízký kontakt s těmito ohromujícími tvory. Tato atrakce, nazvaná "Penguinarium", umožňuje návštěvníkům sledovat tučňáky ve svém přirozeném prostředí a dokonce se s nimi vyfotit.

Ski Dubai nabízí také širokou škálu služeb, včetně půjčení výstroje a instruktáží pro začátečníky. Pro ty, kteří chtějí mít nezapomenutelný zážitek, jsou také k dispozici zážitkové balíčky, které zahrnují soukromé lekce lyžování, přístup do VIP zóny a další exkluzivní výhody.

Ski Dubai se stalo nejen turistickou atrakcí, ale také místem pořádání různých sportovních akcí a soutěží. Středisko hostilo mnoho mezinárodních závodů ve snowboardingu a freestylu, což je důkazem jeho vynikající infrastruktury a odbornosti instruktorů.

Celkově lze říci, že Ski Dubai je fascinující destinací, která poskytuje možnost zažít zábavu na sněhu i v poušti. Jeho rozsáhlé lyžařské tratě a unikátní zážitky jako setkání s tučňáky dělají z tohoto místa nezapomenutelné místo k návštěvě. Ať už jste zkušený lyžař nebo začátečník, Ski Dubai má co nabídnout každému, kdo si chce užít pravou zimní zábavu v srdci Arabského poloostrova.


Dovolená Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty jsou místem, které vás překvapí svou rozmanitostí zážitků. A jedním z nejoriginálnějších zážitků, které si můžete užít, je návštěva Ski Dubai.

Ski Dubai je unikátní zimní sportovní areál, který se nachází uvnitř obchodního a zábavního centra Mall of the Emirates v Dubaji. Tento areál je vlastně obří mrazírna, která je schopna udržovat teplotu pod nulou a nabízí tak lyžařské a snowboardové zážitky, i když venku je naopak horko.

Areál Ski Dubai se rozprostírá na ploše 22 500 metrů čtverečních a nabízí několik různých druhů sjezdovek pro různé úrovně zdatnosti návštěvníků. Pokud se s lyžováním teprve seznamujete, můžete si vyzkoušet nejlehčí sjezdovku, která je vhodná pro začátečníky. Pro zkušenější lyžaře je připravena sjezdovka střední úrovně obtížnosti, a ti nejzkušenější si mohou užít nejnáročnější sjezdovku s červenou obtížností.

Kromě sjezdovek nabízí Ski Dubai také snowpark, který je plný překážek pro snowboardisty a freestylové lyžaře. V areálu je rovněž možné si zahrát lední hokej na plnohodnotném ledovém hřišti.

Navíc, pokud si nechcete zabalit všechno vybavení do zavazadel, nemusíte se obávat - Ski Dubai nabízí kompletní výbavu od lyží, přes boty, až po bundy a kalhoty na lyžování, které si můžete zapůjčit.

Pronájem výbavy není ovšem zahrnutý v ceně vstupenky, která se pohybuje kolem 250 až 300 AED (asi 1 500 až 1 800 Kč) za dospělého člověka na 2 hodiny. Pokud si chcete užít celé odpoledne, můžete zakoupit vstupenku na celý den, která se pohybuje okolo 400 AED (asi 2 400 Kč).

Ski Dubai se stává stále více populárním cílem turistů a není tedy divu, že v období Vánoc a Nového roku bývá velmi rušno. Pokud si tedy chcete užít tento unikátní zážitek, doporučujeme si vstupenky zakoupit předem online.

Ski Dubai je výjimečným zážitkem, který vám umožní lyžovat nebo snowboardovat uprostřed pouště. Díky svému umístění uvnitř nákupního centra Mall of the Emirates si v něm můžete užít lyžařský zážitek i v případě, že zrovna nezrovna padají tradiční zimní srážky. Pokud se vydáte do Dubaje, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si Ski Dubai.


Ubytování Spojené arabské emiráty Ski Dubai


Spojené arabské emiráty poskytují návštěvníkům celou řadu exkluzivních zážitků, mezi které patří i lyžařský areál Ski Dubai. Tento lyžařský resort se nachází v obchodním centru Mall of the Emirates v Dubaji a je ideálním místem pro milovníky zimních sportů, kteří chtějí zažít něco naprosto neobvyklého.

Ski Dubai nabízí kompletní lyžařskou infrastrukturu, včetně sjezdových tratí, snowparku, pozoruhodného lanového centra a spousty dalších zábavných aktivit. Resort se může pochlubit 5 runami různých obtížnosti, a to včetně 3 vleky a jednou lanovkou, která návštěvníkům poskytne pohled na celý lyžařský areál.

Ski Dubai svým návštěvníkům nabízí i možnost zkoušet si snowboarding, sjíždění sněhových svahů na sankách a dokonce i sněžnou burzu, kde můžete zakoupit zimní oblečení a potřeby. V snowparku se pak budou moci bavit především milovníci vodních atrakcí, kteří si mohou užít třeba plavání ve vodě, či sjíždění vodopádu.

O lyžařském areálu Ski Dubai se také hovoří jako o jednom z nejmodernějších a nejefektivnějších na světě. Díky tomu jsou zde k dispozici nejnovější technologie, jako jsou například umělé střevíce, které zajistí perfektní podmínky pro lyžování, a to i přesto, že pohybujete v obrovské oblasti uprostřed pouště.

Pokud si chcete dopřát tento nezapomenutelný zážitek, nabízí se pro vás samozřejmě také možnost ubytování v blízkosti lyžařského areálu. V okolí Ski Dubai se nachází mnoho hotelů různých kategorií, které nabízejí nejen pohodlné ubytování, ale i širokou škálu služeb a aktivit pro celou rodinu.

Kromě lyžování tedy můžete v této oblasti navštívit třeba akvárium s obřími žraloky, botanickou zahradu Miracle Garden nebo se vydat na celodenní výlet do okolních pouští.

Lyžařský areál Ski Dubai nabízí návštěvníkům možnost zažít něco naprosto unikátního v exotických Spojených arabských emirátech. Pokud milujete zimní sporty nebo si prostě chcete udělat nezapomenutelnou zábavnou zastávku během své návštěvy v Dubaji, Ski Dubai je místo, kam byste určitě měli zavítat.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Ski Dubai


1) Co je Ski Dubai?
Ski Dubai je umělá vnitřní lyžařská oblast vytvořená v nákupním centru Mall of the Emirates v Dubai v Spojených arabských emirátech.

2) Jak dlouho trvá jedna jízda lanovkou?
Jízda lanovkou trvá asi 20 minut.

3) Kde se nachází Ski Dubai?
Ski Dubai se nachází v nákupním centru Mall of the Emirates v Dubaji, ve Spojených arabských emirátech.

4) Kolik stojí vstupné do Ski Dubai?
Ceny vstupného se liší v závislosti na věku a aktivitách. Může se pohybovat okolo 200 AED (asi 1 300 Kč) pro dospělé a 180 AED (asi 1 200 Kč) pro děti.

5) Kolik stupňů má uvnitř Ski Dubai?
Teplota uvnitř Ski Dubai je udržována mezi -1 a +2 stupni Celsia.

6) Je nutné mít vlastní výstroj?
Vstupné do Ski Dubai zahrnuje výbavu a oblečení. Nenajdete zde nic na prodej nebo k zapůjčení.

7) Jaký je nejdelší sjezd v Ski Dubai?
Nejdelší sjezd v Ski Dubai je 400 metrů dlouhý.

8) Čím se Ski Dubai liší od ostatních lyžařských center?
Ski Dubai je jedním z největších umělých lyžařských center na světě a nachází se v pouštní oblasti. Navíc nabízí nejen sjezdovky, ale také další aktivity jako je snowboarding, sáňkování a sněžný park.

9) Lze si vybrat lyže nebo snowboard podle své velikosti?
Ano, na místě jsou k dispozici různé velikosti lyží a snowboardů. Pro různé velikosti bot a přístrojů je třeba uvést svou velikost.

10) Jaké jsou otevírací hodiny Ski Dubai?
Ski Dubai je otevřen i v průběhu celého roku, a to od neděle do středy od 10:00 do 23:00 a od čtvrtku do soboty od 10:00 do půlnoci.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky