Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Řecko Kefalonie Lassi

Počasí Řecko Kefalonie Lassi


Řecko, ostrov Kefalonie a jeho malé městečko Lassi jsou pro své nádherné pláže, azurové moře a slunečné počasí oblíbenou destinací pro dovolenou. Kefalonie je největším z Jónských ostrovů a nabízí skvělé podmínky pro relaxaci a odpočinek.

Počasí je jedním z faktorů, které ovlivňují kvalitu dovolené a naštěstí Kefalonie a Lassi mají skvělé počasí téměř po celý rok. Nejteplejším obdobím je léto, kdy se teploty pohybují kolem 30 ° C. Tato období jsou ideální pro prozkoumání pláží a koupání v moři. Voda je teplá a příjemná, čímž se doslova nabádá k proplouvání v modrém moři.

Podzimní a jarní měsíce na Kefalonii jsou mírnější, ale stále se můžete těšit na příjemné teploty okolo 20 ° C a slunečné dny. V těchto obdobích můžete prozkoumávat města a vesnice ostrova, užívat si místní kulturu a tradice nebo si prostě jen odpočinout v jednom z útulných kaváren.

Zima na Kefalonii je mírná, ale teploty klesají na 10 - 15 ° C. Během zimních měsíců se může více vyčasit, ale déšť je poměrně vzácný. Toto období je velmi klidné a může být ideální pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému turistickému ruchu a zažít autentický řecký život.

Hory, které se nacházejí uprostřed Kefalonie, mají vliv na místní klima. Díky nim je ostrov jedním z nejzelenějších na Jónském moři. Díky tomu je zde zajištěna svěžest a zdravé ovzduší.

Pokud se chystáte navštívit Lassi a Kefalonii, rozhodně byste měli vybrat čas, který nejlépe odpovídá vašim představám o počasí. Každé roční období nabízí něco specifického a závazného, takže se nemusíte bát, že byste se kvůli počasí nudili.

Jedno je ale jisté, Kefalonie a její Lassi jsou nádherným a slunným ostrovem, který vás okouzlí svými plážemi, kulturou a mírovou atmosférou. Přejeme vám příjemnou dovolenou!


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kefalonie Lassi


1. Jaké letiště je nejlepší pro přílet na Kefalonii?

Nejlepší letiště pro přílet na Kefalonii je letiště Kefalonie (EFL) nacházející se v blízkosti města Argostoli.

2. Je třeba mít vízum pro cestování do Řecka?

Pokud máte platný pas z členské země EU nebo země Schengenského prostoru, není pro vstup do Řecka třeba mít žádné další vízum.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Lassi?

Kefalonie Lassi má mnoho krásných pláží. Mezi nejlepší patří Makris Gialos, Platis Gialos, Gradakia, a Paliostafida.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Lassi na Kefalonii?

Nejlepší čas na návštěvu Kefalonie Lassi je od května do září, kdy je počasí teplé a slunečné. V červenci a srpnu bývají pláže plné turistů.

5. Jaký je průměrný rozpočet na dovolenou v Lassi?

Rozpočet na dovolenou v Lassi závisí na vašich preferencích. Průměrný denní rozpočet na ubytování, jídlo a zábavu se pohybuje kolem 60-80 eur na osobu.

6. Jaké jsou nejlepší restaurace v Lassi?

V Lassi najdete mnoho skvělých restaurací. Mezi nejlepší patří La Mer, Butlers House, a Oskars.

7. Co navštívit v okolí Lassi na Kefalonii?

V okolí Lassi na Kefalonii se nachází mnoho zajímavých míst, jako je například jeskyně Drogarati, Myrtos Beach, Sami Harbor, a starověká římská města Fiskardo a Assos.


Ubytování Řecko Kefalonie Lassi


Lassi, malé letovisko na ostrově Kefalonie v Řecku, je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po krásných plážích, teplém moři a relaxační atmosféře. Mnoho návštěvníků si vybírá Lassi jako svou základnu pro objevování okolních krás ostrova a prozkoumávání všech přírodních a kulturních zajímavostí, které Kefalonie nabízí. Abychom vám usnadnili plánování vaší dovolené, přinášíme vám přehled o ubytování v této malebné oblasti.

Lassi je obklopený krásnými plážemi s pískem a tyrkysově modrým mořem. Mnoho ubytovacích zařízení se nachází přímo na pláži, což je výhodou pro ty, kteří chtějí co nejvíce času trávit u moře. Můžete si vybrat z široké nabídky hotelů, apartmánů a penzionů, které všechny nabízejí pohodlné a moderní vybavení. Mnoho z těchto ubytování disponuje bazénem, restaurací a bary, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni a neodolatelné nápoje.

Protože Lassi je tradiční letovisko, je tu také mnoho možností pro rodiny s dětmi. Mnoho hotelů nabízí rodinné apartmány s oddělenými ložnicemi a dostatkem prostoru pro pohodlný pobyt. Některá ubytování mají také dětská hřiště a animační programy, které zajistí zábavu pro celou rodinu.

Pokud hledáte romantické ubytování pro svou dovolenou ve dvojici, Lassi má také něco pro vás. Existuje několik hotelů a apartmánů s výhledem na moře, které nabízejí klidné a intimní prostředí. Mnoho z nich má také vlastní terasu nebo balkon, kde si můžete vychutnat romantickou večeři při západu slunce.

Pro ty, kteří preferují nezávislost a flexibilitu, je zde také možnost pronajmout si dovolenou ve vile nebo apartmánu. Mnoho majitelů nabízí krásně zdobené vily s vlastní kuchyní a prostorným obývacím prostorem. Tyto volby jsou ideální pro ty, kteří chtějí mít svobodu vařit si vlastní jídla a prozkoumat okolní oblasti.

Lassi je také skvělou základnou pro objevování okolních zajímavostí. Můžete navštívit přístavní město Argostoli, které je vzdálené jen krátkou procházkou od Lassi, a objevovat jeho tradiční ulice, restaurace a obchody. Další zajímavou možností je prozkoumat nedaleké pláže, jako je známá pláž Myrtos, která je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Řecka.

Když si vybíráte ubytování v Lassi, můžete očekávat pohodlný a příjemný pobyt v krásném prostředí. Po celý den si můžete užívat slunce a moře na pláži, prozkoumávat okolní památky a večer relaxovat v jedné z mnoha restaurací a barů. Lassi je skvělou volbou pro každého, kdo hledá dovolenou plnou slunce, pobytu u moře a relaxace.


Dovolená Řecko Kefalonie Lassi


Řecko se stalo jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Evropě a Kefalonie Lassi je jedním z nejkrásnějších míst na této výjimečné řecké ostrově. Dovolená zde nabízí jedinečnou kombinaci krásných pláží, křišťálově čistého moře, malebných vesnic a fascinující historie.

Kefalonie Lassi, nacházející se na západním pobřeží ostrova, je populární u turistů ze všech koutů světa. Je to zvláštní místo plné krásy, pohostinnosti a radosti. Tato oblast nabízí mnoho příležitostí k relaxaci a cestování do středověkých vesnic s pestrobarevnými domy a úzkými uličkami.

Pláže v Lassi jsou neuvěřitelně krásné a atraktivní pro turisty. Pláž Makris Gialos je jedna z nejznámějších na ostrově Kefalonie. Tato pláž je dlouhá, písečná a chráněná před větrem, což zajišťuje teplou vodu a příjemné koupání. Na pláži naleznete také mnoho restaurací, barů a kaváren pod širým nebem, což umožní relaxovat a užívat si pohodlného dne.

Další pláž, kterou nelze opomenout, je Pláž Lassi, nedaleko Makris Gialos. Tato pláž je menší než Makris Gialos, ale nabízí úžasnou atmosféru a krásný výhled na moře. Na této pláži také naleznete mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, jako například šnorchlování, potápění nebo jízda na vodních lyžích.

Pokud milujete historii, potVrchte se do města Argostoli, hlavního města ostrova. Toto město nabízí mnoho starověkých monumentů, zahrnující archeologické muzeum, kde můžete vidět množství artefaktů. Také návštěva pevnosti Agios Georgios je zážitkem, nabízejícím fascinující pohled na celý ostrov.

Další aktivitou, kterou lze v Kefalonie Lassi podniknout, je návštěva Monolitheos - starověkého paleontologického naleziště, kde můžete vidět zbytky dinosaurů a dalších druhů prehistorických zvířat.

Pokud jste dobrodružnější duch, můžete navštívit město Skala, kde můžete projít nádhernými jeskyněmi a pozorovat přirozenou krásu.

Nakonec, Kefalonie Lassi je skvělým místem pro nákupy. Zde najdete mnoho tradičních obchodů a stánků s řeckými suvenýry jako jsou keramika, ručně tkané košile nebo jiné řemeslné výrobky.

Zkrátka, dovolená v Kefalonie Lassi je nezapomenutelný zážitek, který nabízí spoustu aktivit a zábavy pro kteréhokoli turistu. Mediterráneo, antik, vinaigrette, spoustu zeleniny a ryb. Vychutnejte si svůj pobyt na tomto krásném ostrově a užijte si nádhernou řeckou kulturu.


Letenka Řecko Kefalonie Lassi


Letenka do Řecka, konkrétně na ostrov Kefalonie a do oblíbeného letoviska Lassi, je skvělou volbou pro každého milovníka slunce, písku a moře. Tento majestátní ostrov nabízí nádherné pláže, malebné vesničky a jedinečnou přírodní krásu, která láká návštěvníky z celého světa.

Lassi je populárním letoviskem na západním pobřeží ostrova Kefalonie. Jeho poloha je ideální pro ty, kteří touží po klidném dovoleném plném relaxace, ale také pro ty, kteří hledají aktivní zážitky a dobrodružství. V blízkosti Lassi se nachází nejznámější pláže ostrova, jako je Makris Gialos a Platis Gialos, které jsou zdobeny křišťálově čistou vodou a jemným pískem. Na těchto plážích si můžete užívat slunečních paprsků, plavání ve vlnách a různé druhy vodních sportů, jako je šnorchlování nebo potápění.

V okolí Lassi se nacházejí také nádherné jeskyně, které stojí za návštěvu. Například Drogarati Cave a Melissani Cave jsou dvě z nejznámějších, kde můžete objevovat podzemní krásy a překvapivé jezera. Odvážnější návštěvníci se mohou vydat na horskou túru do Národního parku Ainos, který je nejvyšším vrcholem ostrova. Z vrcholu můžete obdivovat úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Kefalonie je také známá svou vyhlášenou gastronomií. V letovisku Lassi a v okolí najdete mnoho tradičních tavern, kde se můžete ochutnat autentická řecká jídla. Zkuste například tzatziki, moussaku nebo jiné speciality připravené z čerstvých místních surovin. Užijte si večeři při západu slunce a vychutnejte si nejen skvělou chuť jídel, ale také kouzelnou atmosféru tohoto místa.

Letenka do Řecka, konkrétně na ostrov Kefalonie a do letoviska Lassi, je skvělou volbou pro vaši dovolenou. Nejlepší čas na návštěvu ostrova je během letních měsíců, kdy teploty dosahují příjemných hodnot a slunce je na nebi téměř celý den. Chcete-li si užít pláže, vodní sporty a poznávat krásy ostrova, neváhejte a vydejte se na průzkum Kefalonie. Vaše letenka je bránou do ráje na zemi.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky