Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. je ryze česká firma, která je jedním z předních dodavatelů chladicí a mrazicí techniky. Hlavním předmětem činnosti je dovoz a prodej chladicího zařízení pro domácnost i provozovny, který je neustále doplňován již od roku 1990. Kromě vlastní značky NORDline, dováží společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o.  produkty výrobců VESTFROST, JUKA, ICEMATIC, ZOIN.
 

 
NORDline je nová značka, která je zástupcem předních výrobců v Evropě a Asii. Zahrnuje kombinované chladničky, malé chladničky s mrazícím prostorem nebo monoklimatické chladničky bez mrazícího boxu, pultové neboli truhlicové mrazničky a v neposlední řadě i velmi oblíbené šuplíkové mrazničky. Z chlazení určeného pro provozovny jde zejména o pultové mrazničky s proskleným posuvným víkem označované ARO, chladící vitríny určené k obslužnému prodeji potravin, chladicí a mrazicí skříně prosklené i plné dveře, gastronomické mrazicí a chladicí stoly. Velmi prodávané jsou klimatizační jednotky tzv. SPLIT systém a stále stoupá poptávka po tepelných čerpadlech NORDline. Všechny značky, které společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. dováží, dodávají výrobci s mnohaletou tradicí a spotřebitelé si je spojují především s kvalitou.

Mezi další oblast, na kterou se NOSRETI velkoobchod s.r.o. specializuje, patří profesionální zařízení pro gastronomické provozy, jako jsou chladící a mrazící skříně, saladety, pizza stoly, chladící a mrazící pulty, výrobníky ledu, gastro zařízení apod. Na výrobky výše uvedených značek je zajištěn záruční i pozáruční servis v celé ČR a snadno dostupné náhradní díly. NOSRETI velkoobchod s.r.o. prodává nejen náhradní díly, ale i příslušenství ke klimatizacím.
 
Více informací získáte na našich webech
 
  • Výstavka praček, ledniček, tepelné klimatizace a gasto zařízení nově na ulici Tovární 2114/11, Ostrava - Mariánské Hory.