Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Itálie Kalábrie Parghelia

Nejčastější dotazy a odpovědi Itálie Kalábrie Parghelia


1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Kalábrie a Parghelie?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Kalábrie a Parghelie je od května do září. V tuto dobu jsou teploty ideální pro koupání a prozkoumávání okolí.

2. Jak se dostanu do Parghelie?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Parghelie, je letecky nebo automobilově. Nejbližší letiště je Lamezia Terme a odtud pak můžete jet autobusem nebo si pronajmout auto.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Parghelii?
Odpověď: Nejlepší pláže v Parghelii jsou Tropea, Zambrone, Capo Vaticano a Pizzo. Tyto pláže jsou krásné a nabízejí spoustu aktivit.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Parghelii?
Odpověď: V Parghelii najdete spoustu skvělých restaurací, které nabízejí tradiční italskou kuchyni. Mezi nejlepší restaurace patří: Don Peppe, Ristorante Ranch Gaia, Ristorante Borghese a další.

5. Jak se pohybovat po Kalábrii a Parghelii?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se pohybovat po Kalábrii, je automobil nebo autobus. Abyste si mohli plně užít krásy této oblasti, je nejlepší si pronajmout auto, ale pokud se vám nechce řídit, můžete využít pořádané zájezdy a excuze.


Ubytování Itálie Kalábrie Parghelia


Pokud si plánujete dovolenou v Itálii, určitě byste měli zvážit jako jedno z míst ubytování i malebné pobřežní městečko Parghelia nacházející se v Kalábrii. Městečko nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k návštěvě a neméně zajímavou variantou pro ubytování jsou zde menší apartmány a vily.

Kalábrie, krajina na jihu Itálie, se stává stále oblíbenějším cílem turistů, kteří hledají místa s krásnou přírodou a plážemi. Parghelia, se svým neopakovatelným charakterem, je pro tyto turisty bezesporu jedním z těchto míst.

Parghelia se nachází na pobřeží Tyrhénského moře, a to jen několik minut jízdy od známého města Tropea. Městečko je především známé svou krásnou pláží při ústí řeky Sant'Agata, na které se můžete kochat pozoruhodnými západy slunce. Oblast s korálovým pobřežím Kalábrie nabízí dokonalý mix historických památek, koncentrace umění, architektury a gastronomických pochoutek.

V Parghelii najdete řadu ubytovacích možností - od menších apartmánů a domů až po luxusní vily. Parghelia není tak hurá do světa propagované místo, ale určitě nabízí maximum komfortu a přijemného prostředí pro relaxaci.

Všechny typy ubytování nabízejí pohodlí a poskytují svým hostům vysokou úroveň služeb. Většinou se jedná o dobře zařízené apartmány různých velikostí s kuchyňským koutem, koupelnou, ložnicemi, balkonem nebo terasou s výhledem na moře. Vysoké dveře a okna poskytují dostatek přirozeného světla a umožňují přístup k balkónům a terasám. Některé vily obsahují také soukromý bazén.

Budovy v této oblasti jsou postaveny ve stylu typickém pro jižní Itálii. Kuchyně a koupelny jsou dobře vybaveny, abyste si mohli vařit a péct velkou italskou pizzu, či jiné italské pochutiny. Při ubytování v Parghelii si budete moci užívat nejen samotného městečka, ale také okolní přírody a pláží.

Parghelia se nachází kousek od jedné z nejkrásnějších pláží Itálie, tedy Zamingena. Pláž je velká, písečná a ideální i pro děti, protože je mělká a voda je zde čistá. Pokud se Vám nebude chtít chodit na vzdálenější pláže, mám pro Vás dobrou zprávu, že Parghelia má svojí vlastní pláž při břehu Tyrhénského moře a je také velmi oblíbená.

Itálie jako taková nabízí neuvěřitelně mnoho krásných míst k návštěvě, ale Parghelia v Kalábrii je zaručeně jedno z nich. Naše rada tedy zní zaměřte se na pobyt v tomto městečku a užijte si takovou dovolenou, jakou jsme v Itálii nezažili.


Počasí Itálie Kalábrie Parghelia


Pokud hledáte krásné letovisko v Itálii, které nabízí slunečné počasí a malebné okolí, měli byste zvážit návštěvu kalábrijského Parghelie. Tato malebná obec se nachází na pobřeží Tyrhénského moře a je oblíbená pro své teplé klima a krásné pláže.

Kalábrie, nejjižnější region Itálie, je známá svou přírodní krásou a jedinečným kulturním dědictvím. Parghelia není výjimkou. Je obklopená opulentním zelením, majestátními horami a překrásnými výhledy na Tyrhénské moře. To vytváří ideální kombinaci pro všechny milovníky přírody a zároveň příznivé podmínky pro odpočinek a relaxaci.

Pokud jde o počasí, Parghelia má typicky středomořské klima s horkými, suchými léty a mírnými zimami. Léto je nejvhodnější dobou k návštěvě, kdy teploty dosahují příjemných hodnot kolem 30 °C. Měsíce červenec a srpen jsou nejteplejší, ale návštěvníky překvapují časté osvěžující mořské větry, které vytvářejí příjemné podnebí. V létě se také nedodržuje shon a ruch typický pro města, takže si můžete užít klidné dny plné slunce a moře.

Pláže v Parghelii jsou jedním z hlavních lákadel tohoto letoviska. Nachází se zde písečné a oblázkové pláže s tyrkysově modrým mořem. Turisté zde mohou relaxovat na slunci, koupat se v moři nebo se připojit k vodním sportům, jako je potápění nebo šnorchlování. V blízkosti jsou i středověká města Tropea a Pizzo s historickými památkami a malebnými uličkami, které stojí za návštěvu.

Parghelia nenabízí pouze krásné pláže, ale také vynikající italskou kuchyni a výborné víno. Můžete ochutnat čerstvé ryby a mořské plody, domácí těstoviny a jiné lahůdky připravované z místních surovin. Restaurace a kavárny v centru lákají návštěvníky svou pohostinností a skvělou atmosférou.

Pokud plánujete návštěvu Parghelie, doporučuje se rezervovat ubytování v předstihu, protože je to oblíbená destinace jak pro Italské turisty, tak pro turisty z celého světa. Existuje široká škála možností pro levné a luxusní hotely, apartmány a vilky, které uspokojí potřeby každého.

Takže pokud hledáte ideální letovisko v Itálii s krásným počasím, uzávěrem a nesrovnatelnou atmosférou, pak je Parghelia v Kalábrii tou správnou volbou. Slunce, pláže, dobré jídlo a příjemné podnebí - co víc si přát?


Letenka Itálie Kalábrie Parghelia


Letenky do Itálie jsou v současné době velmi populární a není divu. Itálie je plná krásných měst, malebných oblastí a bohaté historie. Pokud hledáte letenky do Itálie, neváhejte zaměřit svou pozornost na Kalábrii. Tento region Itálie se nachází na jihu země a nabízí krásné pobřeží, kulturní bohatství a mnoho skvělých míst pro dovolenou.

Parghelia je malé městečko nacházející se na pobřeží Kalábrie a je ideálním místem pro dovolenou na pláži. V Parghelii se nacházejí krásné pláže a modrá voda Jaderského moře, které užijete naplno. Kromě toho se v Parghelii nachází mnoho malých obchůdků, restaurací a příjemných kaváren, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a nápoje.

Když si koupíte letenky do Itálie, můžete si užít krásné památky a kulturní dědictví regionu Kalábrie. Můžete navštívit starobylé chrámy, muzea a historické památky, které vám ukáží místní kulturu a tradice. Navíc můžete ochutnat místní tradiční jídla a nápoje, které jsou známé po celé Itálii.

Pokud chcete ušetřit na letenkách do Itálie, doporučujeme využít srovnávač letenek. Tento nástroj vám umožní porovnat ceny letenek od různých leteckých společností a vybrat si tu nejvýhodnější variantu. Kromě toho však nezapomeňte, že v Letní sezóně bývají letenky dražší než v zimním období.

Vždy si také ověřte aktuální pravidla cestování, tj. jaké dokumenty budete potřebovat na cestu do Itálie, jaká pravidla platí v zemi a také, zda jsou požadovány očkovací průkazy.

V každém případě vám určitě doporučujeme navštívit Itálii a objevovat krásy regionu Kalábrie. Buďte si jisti, že si zde užijete krásné památky, výborné jídlo a příjemnou dovolenou na pláži.


Dovolená Itálie Kalábrie Parghelia


Kalábrie je region nacházející se v jihovýchodní části Itálie a je domovem jedné z nejkrásnějších pobřežních oblastí této země. Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou plnou slunce, písku a azurového moře, pak je Parghelia, malebné městečko ležící v Kalábrii, tím pravým místem pro vás.

Parghelia je klidné místo s typicky italskou atmosférou a nádhernými výhledy na Tyrhénské moře. Jeho pláže jsou známé svou jemnou bílou pískovou pláží a průzračnými vodami. Zde si můžete užívat slunění na pláži, koupat se nebo si zaplavat v moři. Pokud máte rádi vodní aktivity, můžete si také vypůjčit šlapadlo nebo se vydat na nezapomenutelnou jízdu na vodním skútru.

Městečko samo o sobě nabízí svým návštěvníkům okouzlující procházky krásnými uličkami a malebným přístavem. Můžete objevovat historii a kulturu regionu procházkou do historického centra města. Navštivte kostely, zahrady a nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z tamních restaurací.

V okolí Parghelia se nachází několik přírodních krás, které stojí za návštěvu. Jeden z nich je národní park Aspromonte, který je domovem ohromujících horských krajin a bohaté fauny a flóry. Je ideálním místem pro turisty, kteří mají rádi pěší turistiku a chtějí objevovat přírodní krásy Itálie.

Pokud hledáte kulturní zážitky, můžete navštívit nedaleká historická města Tropea a Pizzo. Tropea je známá pro svou půvabnou historii a nádhernou architekturu. Najdete zde také krásný klášter Santa Maria dell'Isola, který se nachází na skalnatém útesu nad mořem. Město Pizzo je známé pro své vynikající zmrzliny a také pro hrad Aragonese, který byl postaven za doby Římské říše.

Pro milovníky dobrého jídla a vína je Kalábrie přímo rájem. Kalábrie je známá svými vynikajícími tradičními pokrmy, jako je 'nduja, typický koření saláma, nebo "Fileja" - tradiční druh domácího těstovin. Můžete také ochutnat vína z místních vinic nebo si vychutnat aperitiv s výhledem na moře v jednom z místních barů.

Dovolená v Parghelia v Kalábrii vás přivítá svým teplým a pohostinným prostředím, nádhernou přírodou a okouzlujícími plážemi. Bude to efektivní způsob, jak si odpočinout a zažít nezapomenutelnou dovolenou v Itálii.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky