Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Haiti Bassin Bleu

Počasí Haiti Bassin Bleu


Na krásném karibském ostrově Haiti se nachází skvostná přírodní baňka známá jako Bassin Bleu. Tato turistická atrakce přitahuje tisíce návštěvníků každý rok atmosférou tropického ráje s neuvěřitelně modrou vodou.

Vzhledem k tomu, že se baňka nachází v karibské oblasti, počasí v Bassin Bleu je většinou velmi příjemné. Návštěvníci mohou očekávat horké teploty po celý rok. Během léta, které trvá od června do srpna, se teploty obvykle pohybují mezi 27 až 31 stupni Celsia. Zimní měsíce (prosinec až únor) přinášejí mírnější klima, ale stejně je možné očekávat teploty kolem 24 až 28°C.

S ohledem na to, že Haiti má mořský klima, musí turisté počítat s občasnými dešti. Nejvíce srážek se objevují během letních měsíců, což znamená, že návštěvníci by si měli přibalit deštník nebo pláštěnku, aby si užili všechny atrakce, které Bassin Bleu nabízí.

Navštívení Bassin Bleu je ideální v letních měsících, kdy návštěvníci mohou nejen užívat krásy modré vody, ale mohou také si užít dálkového potápění nebo se na místě projíždět na koni. Pokud hledáte místo, kde se můžete ochladit a užít si přírodní krásy, Bassin Bleu je perfektní volbou.

Veškeré aktivity v Bassin Bleu jsou nevídaným zážitkem v přírodě. Proto, když se rozhodujete, kdy strávit dovolenou na této úchvatné karibské baňce, pamatujte, že návštěva v létě nabízí nejlepší možnost pro zážitek podél mnoha karibských ostrovů. Zároveň však musíte počítat s místním počasím, protože může přinést nečekané změny, ale ty vás nemusí odradit od plánovaného výletu, protože jsou šance, že se stane krásným a nezapomenutelným zážitkem i přes malé podnebí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Haiti Bassin Bleu


1) Co je Bassin Bleu?
Bassin Bleu je přírodní laguna s průzračně modrou vodou nacházející se v horách nedaleko města Jacmel na jihu Haiti.

2) Jak se tam dostanu?
Nejjednodušší způsob, jak se dostat k Bassin Bleu, je pronajmout si v Jacmelu místní průvodce nebo si objednat organizovanou exkurzi.

3) Může se tam koupat?
Ano, návštěvníci se mohou v Bassin Bleu koupat, ale doporučuje se použít ochranné boty kvůli hladkým skálám.

4) Jaké je vhodné oblečení?
Doporučuje se nosit pohodlné a lehké oblečení, které se dá snadno vysušit a ochranné boty pro pohyb po skálách.

5) Je třeba si vzít s sebou nějaké potřeby?
Je doporučeno si vzít s sebou pitnou vodu a lahůdky na cestu. Pokud plánujete zůstat delší dobu, můžete si také vzít ručník a slunečník.

6) Jaký je vstupné?
Vstup do Bassin Bleu je zdarma, avšak může být vyžadována úhrada za průvodce nebo organizovanou exkurzi.

7) Je nutné mluvit francouzsky nebo kreolsky?
Ne, většina místních průvodců a lidí mluví anglicky, takže komunikace by neměla být problém. Nicméně, znalost základních frází v kreolštině nebo francouzštině může být užitečná pro interakci s místními obyvateli.

8) Je tam bezpečno?
Jako v jakékoliv jiné turistické destinaci, je třeba být opatrný a chránit své cennosti. Doporučuje se cestovat s místním průvodcem a vyhýbat se osamělým místům.


Dovolená Haiti Bassin Bleu


Dovolená na Haiti je plná neuvěřitelné krásy, kulturního bohatství a přírodních divů. Jedním z nejkrásnějších a nejznámějších přírodních úkazů na Haiti je Basen Bleu.

Bassin Bleu je přírodní laguna v jihozápadní části Haiti, která se nachází v srdci přírodní rezervace Jacmel. Tato malebná oáza je zakotvena uprostřed tropického deštného lesa, který je domovem mnoha exotických rostlin a živočichů. Obklopena hustou vegetací a s obrovskými klidnými bazény, které mají jasně modrou vodu, Bassin Bleu je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí na Haiti.

Cesta k Bazénu začíná krásným a dobrodružným trekkem skrz les, kde se můžete potápět do úžasného prostředí přírody. Na cestě se můžete setkat s místními obyvateli, kteří vás uvedou do historie tohoto místa a povědí vám o jeho významu. Po cestě na vás čekají malé vodopády, barevné ptáky a nádherná kvetoucí flóra.

Když konečně dorazíte ke křišťálově čistým bazénům Bassin Bleu, nemůžete si odpustit několik skoků do osvěžující vody. Tyto bazény srážející se přímo od skály vytvářejí magický a nádherný pohled. Průzračná modrá voda vás ohromí a zároveň zklidní vaše myšlenky.

Haiti je známé pro svou exotickou a zároveň bohatou flóru a faunu a toto místo je o tom dokonalým důkazem. Můžete se setkat s endemickými druhy rostlin a zvířat, které jsou chráněny v rámci přírodní rezervace. Zelenou krajinu a dech beroucí výhled na horu zde najdete na každém kroku.

Pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci, můžete se vydat na procházku podél pláže a užívat si sluneční paprsky a jemný písek pod nohama. Pláže na Haiti jsou dobře známé pro svou nedotčenou krásu a žádná návštěva na ostrově by neměla být bez procházky po pobřeží.

Bassin Bleu je opravdu magické místo, které byste neměli vynechat při návštěvě Haiti. Je to místo, které nabízí nejen úžasné výhledy, ale také vám umožní zažít překrásnou přírodou tohoto karibského ostrova. Jestliže toužíte po dovolené plné dobrodružství a krásy, Haiti by mělo být na vrcholu vašeho seznamu.


Letenka Haiti Bassin Bleu


Letenka do ráje: Objevte krásy Haiti a navštivte Bassin Bleu

Pokud hledáte neuvěřitelné místo, kde se můžete vydat na dobrodružnou cestu do punčochově modrého ráje, pak je Haiti a zejména místo zvané Bassin Bleu tou správnou volbou. Ležící na jižním pobřeží země, nedaleko města Jacmel, Bassin Bleu je přírodní zázrak, který určitě stojí za návštěvu.

Cesta do Bassin Bleu začíná s nákupem letenky do Haiti. Dnes je možné nalézt mnoho leteckých společností, které nabízí spojení do hlavního města Port-au-Prince. Po přistání a překonání malé byrokracie se vydáte na cestu na jih, směrem ke kraji Nippes. Cesta trvá přibližně tři hodiny a je naplněna krásnými výhledy na hory, plantáže a tradiční vesnice.

Jakmile dorazíte do Jacmelu, bývalého hlavního města, zastavte se prozkoumat jeho malebné uličky a vychutnejte si tradiční kreolskou kuchyni. Jacmel je známý svou uměleckou scénou a každoročním karnevalem, který je největším v zemi. Můžete také navštívit místní trhy a zakoupit si suvenýry vyrobené zejména z papíru a hlíny.

Cesta ke kouzelnému Bassin Bleu je dalším dobrodružstvím samotným. Přejedete skalní útesy, projedete tropickými lesy a přejdete přes řeky. Po přibližně 30 minutách přijdete ke vstupu do přírodní rezervace Bassin Bleu, kde se musíte zaregistrovat a zaplatit poplatek. Zde začíná skutečná část vašeho dobrodružství.

Budete pokračovat přírodou, po malých stezkách mezi stromy a skrznaskrz pralesem. Po mnoha vzájemných sjezdech a výstupech se objevíte na neuvěřitelném místě - Bassin Bleu. Tato přírodní laguna je rájem tvořeným třemi vodopády, které jsou obklopeny krásně modrými bazény. Voda je tak čistá a křišťálově čistá, že vypadá, jako by byla uprostřed foukaného skla.

Pokud jste odvážní, můžete vyzkoušet skoky do vody z vodopádů, ale buďte připraveni na adrenalinový zážitek! Pro ty, kteří chtějí jen relaxovat a užít si klidu a klidu, jsou k dispozici i klidnější oblasti k plavání.

Navštívit Bassin Bleu je zážitek, který vám připomene krásu přírody. Budete fascinováni místní flórou a faunou a obklopeni nádhernými výhledy na horizont. Zároveň budete mít možnost setkat se s místními obyvateli a dozvědět se více o jejich kultuře a životním stylu.

Po návratu z Bassin Bleu se můžete vrátit do Jacmelu a strávit zbytek své dovolené objevováním dalších skvostů, které Haiti nabízí. Můžete se vydat na výlet k bílým písečným plážím, navštívit historické památky jako pevnosti a paláce, prozkoumat přírodní parky nebo se vydat na trekking do hor.

Haiti a Bassin Bleu jsou skrytými poklady, které stojí za objevování. Překvapí vás jejich nádherná krása a pohostinnost místních obyvatel. Pořiďte si letenku do Haiti a vydejte se na dobrodružnou cestu do Bassin Bleu. Garantujeme vám, že se zamilujete do tohoto ráje na Zemi.


Ubytování Haiti Bassin Bleu


Haiti Bassin Bleu se nachází v jihovýchodní části ostrova Haiti a je považováno za jednu z nejkrásnějších přírodních krás na světě. Je to místo, které se nachází daleko od města, v klidné a krásné přírodě obklopené nádhernou tropickou vegetací, kde se můžete dostat k jedinečnému přírodnímu divu, kterým je nocleh v orchidejové zahradě a návštěva malého vodopádu.

Ubytování v Haiti Bassin Bleu zahrnuje několik možností, od tradičních domů v místním stylu až po moderní vilky a bungalovy, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti přírodních památek. Tyto ubytování jsou všechna pohodlná a luxusní, vybavena všemi moderními zařízeními a poskytují nádherné výhledy na moře a tropickou vegetaci.

Pokud se rozhodnete zůstat v Haiti Bassin Bleu, určitě byste měli vyzkoušet několik turistických aktivit, které vám nabízí. Vzhledem k tomu, že se nachází v chráněné oblasti, jsou možnosti turistických aktivit velmi omezené, ale můžete využít kanoistiku, plavbu lodí, potápění, rybolov a mnoho dalšího.

Haiti Bassin Bleu je výjimečné místo, kde si můžete užít nádhernou přírodu, relaxovat v ohromujícím prostředí a prožít nezapomenutelnou zkušenost, kterou si budete pamatovat celý život. Pokud tedy plánujete dovolenou na Haiti, neváhejte a navštivte toto jedinečné místo, které vám nabídne vynikající ubytování, nádherné přírodní krásy a mnoho dalšího.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky