Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Grenada Concord Waterfalls

Ubytování Grenada Concord Waterfalls


Grenada je karibský ostrov, který nabízí svým návštěvníkům krásné pláže, přátelskou atmosféru a úchvatnou přírodu. Jednou z nejkrásnějších přírodních památek na ostrově jsou vodopády Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls se nacházejí v západní části ostrova Grenada a jsou tvořeny třemi vodopády. Každý z nich má svůj vlastní charakter a krásu. Největší z nich má výšku 18 metrů a je obklopen bujnou vegetací, což vytváří nádhernou kulisu. Druhý vodopád je menší, ale nabízí nádhernou prostředí pro koupání. Třetí vodopád je nejmenší, ale nabízí úchvatný výhled na údolí a okolní hory.

Pokud hledáte přírodní krásy a plavání v podobě vodopádů, pak ubytování v Concord Waterfalls je pro vás ideální volbou. Existuje několik možností ubytování, které vám umožní být téměř v blízkosti vodopádů.

Jedna z možností ubytování v Grenadě je Rich View Guesthouse. Toto ubytování je vzdáleno pouze 15 minut jízdy od vodopádů a nabízí komfortní pokoje a apartmány. Můžete si vybrat mezi dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Rich View Guesthouse má také výbornou restauraci, kde si můžete vychutnat grenadskou kuchyni.

Další možností ubytování je Sea Breeze Lodge. Toto ubytování se nachází přímo u pláže a nabízí krásný výhled na Karibské moře. Domácí majitelka je velmi milá a ochotná a připraví pro vás lahodné snídaně. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené a mají všechny potřebné vybavení.

V oblasti vodopádů se také nachází hotel Mount Edgecombe Plantation. Tento hotel se nachází v západní části ostrova a nabízí úchvatný výhled na moře a okolní hory. Hotel má přátelský personál a velmi pohodlné pokoje. Hotelová restaurace nabízí výbornou grenadskou kuchyni.

Všechna tyto ubytování jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit nějaký čas u vodopádů Concord Waterfalls. Okolní příroda je nádherná a nabízí spoustu možností pro turisty. Ostrov Grenada je zkrátka perfektním místem k odpočinku a prozkoumání nových míst.


Letenka Grenada Concord Waterfalls


Grenada, karibský ostrov plný přírodních krás a poklidných pláží, je domovem několika spektakulárních vodopádů. Jedním z nejznámějších a zároveň nejkrásnějších je Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls se nachází v západní části ostrova Grenada nedaleko obce Concord. Postupně se skládá ze tří vodopádů: McGills, cestovně Lonely planet nejčastěji doporučovaný a nejsnáze dostupný vodopád, Concord a Au Coin. Každý z těchto vodopádů má své vlastní kouzlo a nabízí jedinečný zážitek pro návštěvníky.

McGills Waterfall je prvním vodopádem, kterého se návštěvníci obvykle dočkají. Je největším ze tří vodopádů a nabízí impozantní pohled na kaskádovité proudění vody. Pro ty, kteří jsou dobrodružnější povahy, je možné se vydat na malý trek až k horní části vodopádu. Zde je možné se osvěžit ve vodě nebo se pokochat krásným výhledem na okolní krajinu.

Další na řadě je Concord Waterfall, který je dostupný po strmé pěšině přes hustý deštný prales. Je obklopen bujnou vegetací a poskytuje úžasnou možnost pro dobrodružné procházky a objevování okolní přírody. Příjemné osvěžení v jezírku pod vodopádem je ideální odměnou za náročný trek.

Posledním vodopádem je Au Coin Waterfall, nejodlehlejší z trojice. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou vydat na cestu k tomuto vodopádu, je odměnou prozkoumání úplného soukromí a klidu. Atmosféra u tohoto vodopádu je velmi intimní a v kombinaci s poklidným okolím je pro mnoho lidí oblíbeným místem pro meditaci či relaxaci.

Návštěva Concord Waterfalls je jako cesta do skrytého ráje v obklopení divoké přírody. Každý z vodopádů nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Příroda na ostrově Grenada je bohatá a neuvěřitelně fascinující, a návštěva těchto vodopádů je skvělým způsobem, jak ji poznat a ocenit.

Pokud plánujete návštěvu ostrova Grenada, Concord Waterfalls by měly být povinnou zastávkou na vašem seznamu. Přírodní krása těchto vodopádů je prostě ohromující a nabízí unikátní zážitek, který si návštěvníci budou pamatovat po celý život. Nezapomeňte zabalit do batohu plavky, protože chladivá voda v jezírku pod vodopádem je něco, co si rozhodně nenecháte ujít.


Dovolená Grenada Concord Waterfalls


Grenada je malý karibský ostrov, který nabízí nádherné pláže, křišťálově čisté vody a překrásnou přírodu. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově patří vodopády Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls jsou skupinou tří vodopádů, které se nacházejí v přírodním parku Grand Etang v horské oblasti Grenady. Tyto vodopády představují dokonalé místo pro dobrodružné výlety a relaxaci.

Pro návštěvníky, kteří se chtějí vydat na dovolenou na ostrově Grenada, jsou Concord Waterfalls jedním z nejpřitažlivějších míst k návštěvě. Cesta k těmto vodopádům je dobrodružná sama o sobě, protože vás zavede do hustého deštného pralesa a přes řeky. Můžete si vybrat mezi třemi vodopády: první se jmenuje Au Coin, druhý Fontainbleu a třetí potůček Saut.

První vodopád, Au Coin, je nejlehčeji dostupný. Cesta k němu je celkem pohodlná a trvá jen asi 20 minut chůze od hlavního parkoviště. Au Coin je vysoký asi 6 metrů a nabízí skvělé možnosti koupání ve svěží vodě pod ním. Pokud se odhodláte, můžete se dokonce pokusit vylézt na vrchol vodopádu a odpočívat na malém přírodním bazénu.

Druhý vodopád, Fontainbleu, je trochu obtížnější dosáhnout. Cesta k němu vede skrz hustý prales a trvá asi 1,5 hodiny. Při cestě budete muset překonat několik řek a strmějších úseků, ale výhled na vodopád stojí za to. Fontainbleu je vysoký asi 9 metrů a vytváří malebný obraz, zejména během deštivých měsíců, kdy je v plné síle.

Třetí vodopád, Saut, je nejvzdálenější a nejmenší ze všech tří. Chůze k němu trvá asi 2,5 hodiny, přičemž většinu času musíte překonávat zarostlé stezky a překonávat různé terénní překážky. Když se dostanete k Saut, budete ohromeni jeho krásou a klidem. Je obklopený nádhernými skalisky a zelenými okolními lesy.

Každý vodopád nabízí své vlastní jedinečné zážitky, ale společným jmenovatelem pro všechny tři jsou krásné přírodní bazény a možnost osvěžujícího koupání. Proto nezapomeňte na plavky a ručník, abyste si mohli plně vychutnat tyto ohromující vodopády.

Když se vydáte na dovolenou na Grenadě, Concord Waterfalls by neměly chybět na vašem seznamu. Tyto přírodní krásy nabízejí nejen dokonalou relaxaci, ale také nezapomenutelné dobrodružství. Jestliže rádi objevujete skryté klenoty, můžete si být jisti, že návštěva těchto vodopádů bude vrcholem vaší dovolené.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Concord Waterfalls


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi ohledně vodopádů Grenada Concord Waterfalls:

1. Jak se dostanu k vodopádům Grenada Concord Waterfalls?

Abyste se dostali k vodopádům Concord Waterfalls, musíte nejprve dojet do oblasti St. John, Grenada. Poté můžete buď sestoupit do údolí a projít lesními stezkami nebo se vydat na vodopády konkrétními cestami. Doporučuje se, abyste si před návštěvou vodopádů vyzvedli místní průvodce.

2. Mohu plavat v jezírkách pod vodopády?

Ano, můžete. Jezírka v podoblasti Concord Waterfalls jsou mělká a čistá, což umožňuje návštěvníkům koupání a relaxaci v jejich chladné vodě.

3. Je nutná rezervace pro návštěvu vodopádů?

Rezervace není nutná. Vodopády Concord Waterfalls jsou volně přístupné a návštěvníci jsou vítáni v jakoukoli denní dobu. Doporučuje se zůstat v místě po západu slunce.

4. Existuje v oblasti nějaké ubytování?

Ano, existuje několik ubytovacích zařízení v oblasti Concord Waterfalls. Tyto hotely a apartmány nabízejí komfortní pokoje a v některých případech také snídaně zdarma.

5. Je možné si pronajmout průvodce?

Ano, v oblasti Concord Waterfalls je možné si pronajmout průvodce. Těmto místním průvodcům můžete zaplatit a oni vám poskytnou informace o historii, geologii a biologii oblasti, stejně jako vám mohou ukázat skryté krásy, které byste sami nemuseli najít.


Počasí Grenada Concord Waterfalls


Grenada, krásný karibský ostrov plný přírodních divů, hostí mnoho úchvatných vodopádů, které jsou skvělou atrakcí pro turisty z celého světa. Mezi nejznámější z nich patří Concord Waterfalls, tři spektakulární vodopády nacházející se na západním pobřeží ostrova.

Concord Waterfalls jsou dosažitelné snadno z hlavního města Grenady – St. George's. Po krátké jízdě autem nebo taxíkem se návštěvníci dostanou do městečka Concord, které leží v blízkosti vodopádů. Odtud je možné pokračovat pěšky nebo si pronajmout místního průvodce, který návštěvníkům rád ukáže cestu.

První z vodopádů, který návštěvníci potkají, je "Auntie Jane Waterfall". Tento vodopád se nachází v hustém pralese a jeho voda padá z výšky přes 10 metrů do přírodního bazénu. Okolní vegetace je zelená a bujná, což dodává tomuto místu exotický nádech. Návštěvníci si mohou vychutnat osvěžující koupání v přírodním bazénu a těšit se z úžasných výhledů na okolní krajinu.

Druhým vodopádem, který následuje po "Auntie Jane Waterfall", je "Fontainbleu Waterfall". Tento impozantní vodopád dosahuje výšky přes 20 metrů a padá do dalšího malebného bazénu, který je ideální pro osvěžení po náročném treku. Fontainbleu Waterfall je obklopen horskými vrcholky a dechberoucí přírodou, což poskytuje návštěvníkům pocit naprostého klidu a pokoje.

Posledním vodopádem v tomto souboru je "Seven Sisters Waterfall". Tento nádherný vodopád je pojmenován po sedmi oddělených "sestrách", kterými voda padá z výšky do řady menších bazénků. Návštěvníci si mohou procházet mezi sestrami a prozkoumávat jejich okolí. Seven Sisters Waterfall nabízí jedinečnou možnost prozkoumat přírodní krásy Grenady a zažít dobrodružství.

Všechny tři vodopády nabízejí úchvatné výhledy, příležitost k odpočinku a relaxaci v krásném prostředí a také nezapomenutelné fotografické momentky. Je důležité mít na paměti, že turisté by měli přinést vhodnou obuv a oblečení pro procházku v horském terénu.

Navštívit Concord Waterfalls je nejenom zážitkem pro příznivce přírody, ale také skvělým způsobem, jak si užít jedinečné počasí na Grenadě. Ostrov nabízí teplé tropické klima po celý rok, se stálou teplotou kolem 30 °C. To znamená, že je nejlepší navštívit vodopády v ranních hodinách, kdy je nejchladnější a slunce ještě nepeče tak moc.

Grenada a její Concord Waterfalls jsou skutečně jedinečným místem, které nabízí návštěvníkům příležitost pozorovat krásu karibské přírody. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, klid nebo prostě jen únik od každodenního života, jsou tyto vodopády dokonalou volbou.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky