Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Egypt Hurghada Safaga

Ubytování Egypt Hurghada Safaga


Hurghada Safaga, krásná destinace, kterou si zamilujete!

Egypt je známý jako země s bohatou historií, fascinujícími památkami a úžasnými plážemi. Jedno z nejpopulárnějších turistických míst v Egyptě je Hurghada Safaga, což je kombinace dvou okouzlujících letovisek.

Hurghada a Safaga se nachází na pobřeží Rudého moře a nabízejí návštěvníkům širokou škálu aktivit a zážitků, které si jistě zamilujete.

Pokud jde o ubytování, Hurghada Safaga má toho hodně nabídnout. Zde najdete řadu luxusních letovisek, butikových hotelů a rodinných resortů. Všechny tyto možnosti nabízejí prvotřídní komfort, vynikající služby a úchvatné výhledy na Rudé moře. Navíc většina z nich je přímo u pláže, takže si budete moci užívat sluneční paprsky a překrásný výhled prakticky ihned po probuzení.

Luxusní hotely v Hurghadě Safaga mají také často vlastní bazény, wellness centra a golfové hřiště. To vše je pro vás k dispozici, abyste si užili absolutně nejlepší dovolenou. Mnoho z těchto ubytovacích zařízení také nabízí vyhlášenou egyptskou kuchyni a tematické večery s představeními tradičního folklóru, což dodá vašemu pobytu ještě větší zajímavost.

Pokud preferujete menší a klidnější atmosféru, můžete se rozhodnout pro ubytování v některém z butikových hotelů v Hurghadě Safaga. Tyto hotely často nabízejí elegantní a moderní pokoje se všemi vybavenostmi, které si můžete přát. Hosté těchto hotelů si mohou užít soukromou atmosféru a zároveň využívat vybavení větších hotelů, pokud si to přejí.

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici také rodinné resorty, které poskytují zábavu a aktivity pro všechny věkové skupiny. Animátoři se budou starat o vaše děti, zatímco vy si budete moci odpočinout a relaxovat u bazénu.

Kromě samotného ubytování je v Hurghadě Safaga k dispozici mnoho věcí, které můžete zažít. Můžete si například vyzkoušet potápění na jednom z nejlepších míst na světě, objevovat krevetky a tropické ryby nebo se věnovat jiným vodním aktivitám, jako je například jízda na vodním skútru. Milovníci golfu si mohou zahrát na některém z golfových hřišť v okolí.

Hurghada Safaga je také výchozím bodem pro výlety do egyptských památek, jako je například starověký chrám v Luxoru, Karnak nebo úžasná národní muzea. Můžete také navštívit poušť, kde najdete různé dobrodružné aktivity, jako je jízda na velbloudu nebo ATV.

Po zajímavém a plném dne si pak večer můžete vychutnat romantickou večeři při západu slunce nebo se vydat na procházku po promenádě plné obchodů a trhů, kde si můžete zakoupit místní suvenýry a připomínky.

Hurghada Safaga je opravdu skvělým místem pro dovolenou. Nabízí nádherné ubytování, aktivity na vodě i na souši a možnosti objevování egyptské kultury a historie. Bez ohledu na to, zda hledáte dovolenou plnou dobrodružství nebo relaxace, Hurghada Safaga je pro vás ideální destinací. Takže neváhejte a naplánujte si svou cestu do tohoto úchvatného místa!


Dovolená Egypt Hurghada Safaga


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a mnoho cestovatelů putuje do této země, aby si užili slunečné pláže, nádherný podmořský svět a neposkvrněnou krásu pouště. Hurghada a Safaga patří mezi nejznámější a nejoblíbenější letoviska v Egyptě a nabízejí turistům mnoho úžasných zážitků.

Hurghada je jedno z nejvýznamnějších letovisek v Egyptě a láká návštěvníky z celého světa svou bohatou nabídkou pláží, vodních sportů a luxusních hotelů. Město leží na břehu Rudého moře a nabízí úchvatné korálové útesy, které jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Podmořský svět v Hurghadě je bohatý na exotické ryby, korály a mořské želvy, které přitahují milovníky přírody z celého světa. Kromě potápění a šnorchlování si můžete v Hurghadě užít také další vodní sporty, jako je windsurfing, kiteboarding nebo jajkování.

Safaga je další populární letovisko v Egyptě, které leží asi 60 kilometrů na jih od Hurghady. Město se nachází na břehu Rudého moře a je známé svými krásnými korálovými útesy a bílými plážemi. Safaga je oblíbená mezi potápěči a šnorchlováním, díky skvělým podmínkám a bohatství podmořského života. Kromě vodních aktivit si můžete v Safaze také užít klidné a relaxační dovolené na pláži nebo navštívit nedaleké lázně s horkými prameny, které mají léčivé účinky na tělo.

Obě města nabízejí také mnoho zajímavých výletů a aktivit pro turisty. Můžete se vydat na safari do pouště a zažít neuvěřitelnou krásu egyptské krajiny, nebo navštívit historická místa jako je Luxor s nádhernými chrámy a památkami. Pokud máte rádi adrenalin, můžete si také zajet na quad bike nebo se vydáte na vodopády v blízkém Hurgadském pohoří.

Luxusní hotely jsou v Hurghadě a Safaze běžné a nabízejí špičkové ubytování a další služby. Mnoho hotelů má vlastní pláže, bazény a wellness centra, kde se můžete uvolnit a odpočinout si. Kromě toho vám majitelé hotelů rádi pomohou uspořádat výlety a aktivity, aby vaše dovolená byla co nejpříjemnější.

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, Hurghada a Safaga jsou skvělou volbou. S jejich nádhernými plážemi, bohatým podmořským světem a množstvím aktivit, které nabízejí, se určitě nebudete nudit.


Počasí Egypt Hurghada Safaga


Egyptské město Hurghada a jeho sousední město Safaga jsou známé svým příjemným počasím, které je jedním z důvodů, proč se sem turisté rádi vrací. Tato oblast Egypta je přímořská a leží na břehu Rudého moře.

Hurghada a Safaga mají typické pouštní klima, s horkými a suchými léty a mírně teplejšími zimami. Právě kvůli tomuto spojení tepla a moře je tato oblast velmi příjemným místem pro trávení dovolené.

V letních měsících, od června do září, teploty v Hurghadě a Safaze mohou dosahovat až neuvěřitelných 40 °C. Mořská voda je v této době teplá a její teplota se pohybuje okolo 26-29 °C. Tato kombinace horkého počasí a teplého moře přitahuje mnoho turistů, kteří sem přijíždějí zejména za potápěním a šnorchlováním.

V zimních měsících, od listopadu do března, jsou teploty v Hurghadě a Safaze mírnější, ale stále dostatečně teplé na to, aby si tu turisté užívali slunce. Průměrné denní teploty se pohybují okolo 23-27 °C, zatímco teplota mořské vody je kolem 21-24 °C. V zimě je možné zažít občasné deště, ale ty jsou velmi řídké a rychle přecházejí.

Hurghada a Safaga jsou také známé svou nízkou vlhkostí vzduchu, která je v průměru okolo 40-50%. Díky tomu je teplo snášitelnější i při vysokých teplotách. V obou městech je také soustavně a silně foukající vánek, který přichází z pouště a pomáhá mírnit horko.

Tato města jsou celoročně oblíbená destinace pro milovníky slunce a pláže. Mnoho hotelů má své soukromé pláže, které nabízejí možnost relaxace a opalování. Hurghada je také vyhlášená pro svou korálovou lagunu, která láká potápěče z celého světa.

V neposlední řadě je Hurghada a Safaga také jedním z nejlepších míst na světě pro surfování a windsurfing. Díky silným větrům a ideálnímu prostředí je tento sport ve městech velmi populární.

Celkově lze říci, že počasí v Egyptě v Hurghadě a Safage je skvělé téměř po celý rok, s horkými a slunnými léty a mírnějšími zimami. To dělá tato místa ideálními pro milovníky slunce, vodních sportů a potápění.


Letenka Egypt Hurghada Safaga


Hurghada a Safaga - dvě úžasná místa na břehu Rudého moře

Pokud plánujete dovolenou plnou slunce, teplého podnebí a krásných pláží, nevyžadujete si nic víc než letenku do Egypta. Tento krásný stát nabízí mnoho možností pro odpočinek a zážitky. Jednou z oblíbených destinací návštěvníků je Hurghada a její nedaleká sestra Safaga.

Hurghada, ležící na východě Egypta, je živým letoviskem především pro milovníky potápění a šnorchlování. Průzračné vody Rudého moře v sobě skrývají nespočet korálových útesů a různé druhy mořského života. Co takhle vstoupit do podmořského světa plného pestrobarevných korálů a exotických ryb? V Hurghadě najdete mnoho potápěčských center, které nabízejí nejen výuku potápění pro začátečníky, ale také různé okruhy pro zkušené potápěče. Pokud vám není potápění po chuti, můžete si pronajmout snorchlovací vybavení a užít si prohlídku podmořského života z hladiny vody.

Hurghada však nenabízí pouze vodní aktivity. Můžete navštívit známý ostrov Giftun, který je součástí národního parku a nabízí bohatou floru a faunu. Další zajímavou lokalitou je starý přístav El Dahar, kde si můžete prohlédnout tradiční egyptské uličky, nákupy na místních tržištích a ochutnat místní kuchyni.

Safaga, nacházející se přibližně 60 kilometrů jižně od Hurghady, je rovněž oblíbeným letoviskem, které se pyšní širokými plážemi a klidným prostředím. Máte-li rádi vodní sporty, jako je windsurfing či kiteboarding, je Safaga pro vás tím pravým místem. Rozzářené slunce, větřík ve vašich vlasech a rychlost na vodě. Co si přát víc?

Kromě vodních sportů si Safaga uchovává také bohatou historii. Navštivte starý Safaga, kde naleznete pevnost z 16. století a místní baziliku. Kousek od Safagy se nachází také oblíbené místo pro surfaře - Lagúna Ras Abu Soma. Zde můžete sledovat nebo se případně sami zapojit do závodů v windsurfingu.

Letenka do Egypta, Hurghady nebo Safagy je skvělou volbou pro ty, kteří hledají slunečné pláže, možnost potápění či windsurfingu a zároveň touží po poznávání historie a kultury. Tato dvě úchvatná místa na břehu Rudého moře vám přinesou nezapomenutelné zážitky a zaručený relax. Nechte se tedy hýčkat cestovními agenturami, které nabízí letenky do Egypta a připravte se na dovolenou, o které jste vždy snili.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Safaga


1. Jak se dostat z letiště v Hurghadě do Safagy?
Odpověď: Nejjednodušším způsobem je využití taxi služby nebo předem objednaného transferu. Z letiště je také možné využít autobusovou dopravu.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Hurghadě a Safaze?
Odpověď: V Hurghadě jsou nejoblíbenější pláže El Gouna, Sahl Hasheesh a Makadi Bay. V Safaze jsou známé pláže Tobia Arbaa, Ras Abu Soma a Soma Bay.

3. Jaké jsou hlavní turistické atrakce v Hurghadě a Safaze?
Odpověď: V Hurghadě je nejznámější turistickou atrakcí Hurghadský akvárium, stará Hurghada (Dahar) a Mahmya Island. V Safaze si můžete užít kiteboarding na pláži Ras Abu Soma nebo si prohlédnout Safacký přístav.

4. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Hurghadě a Safaze?
Odpověď: V Hurghadě a Safaze najdete širokou škálu hotelů a resortů různých cenových kategorií. Mezi nejlepší patří Marriott Beach Resort, Jaz Collection nebo Sunrise Select Garden Beach Resort.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Hurghadě a Safaze?
Odpověď: V Hurghadě se doporučuje vyzkoušet restaurace Starfish, Da Nanni, Pita House nebo Bamboo Restaurant. V Safaze si můžete vychutnat libanonskou kuchyni v restauraci Sofra nebo italskou kuchyni v Palma Restaurant.

6. Co navštívit v okolí Hurghady a Safagy?
Odpověď: V blízkosti Hurghady můžete navštívit pyramidy v Gíze, Luxorský chrámový komplex nebo Karnacký chrám. V okolí Safagy si můžete prohlédnout národní park Wadi el-Gemal nebo strávit den na ostrově Giftun.

7. Jsou Hurghada a Safaga bezpečné pro turisty?
Odpověď: Ano, Hurghada a Safaga jsou obecně bezpečné pro turisty. Avšak stejně jako v jakékoli jiné turistické destinaci je důležité dodržovat základní bezpečnostní opatření, jako je uchovávání osobních věcí v bezpečí a dodržování místních pravidel a předpisů.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky