Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Dominikánská republika Bayahibe

Dovolená Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika patří mezi velmi přitažlivé turistické destinace světa, a to především díky svým nádherným plážím, teplému klimatu a zářivému slunci. Mezi nejkrásnější pláže v Dominikánské republice patří pláž v městečku Bayahibe.

Bayahibe je malá rybářská vesnička ležící na jihovýchodním pobřeží Dominikánské republiky. V minulosti bylo toto místo známé jako klidné a mírumilovné místo, dnes se však Bayahibe stalo velmi populárním turistickým cílem.

Pláž v Bayahibe je jednou z nejkrásnějších pláží Dominikánské republiky. Tato pláž je perfektní pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Bavte se u vody, sluněte se a užívejte si tropických nápojů v jednom z mnoha barů a restaurací.

Jedním z největších přírodních lákadel Bayahibe je Národní park del Este. Tento park nabízí množství přírodních scén, nádherných jezer, hustých lesů a především mnoho druhů zvířat a rostlin. V Národním parku del Este se můžete také setkat s různými druhy ptáků, hmyzem a savci.

Dalším velkým lákadlem Bayahibe je potápění. Vydejte se pod hladinu a objevte podmořskou říši plnou ryb, želv, korálů a různých druhů rostlin. Pokud se cítíte opravdu odvážně, můžete se podívat na opuštěnou loď, která se nachází na dně moře.

Bayahibe je také ideálním místem pro vyzkoušení plachtění na lodi nebo windsurfingu. K dispozici jsou také další sportovní aktivity jako tenis, golf, vodní lyžování, kajaky a mnoho dalšího.

Večer se můžete vydat na procházku po promenádě v Bayahibe, kde najdete mnoho restaurací a barů, které vám nabídnou místní speciality. Pro ty, kteří milují zábavu, jsou k dispozici i noční kluby.

Dovolená v Bayahibe zaručuje nezapomenutelný zážitek. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, užít si slunce a moře, ale také pro ty, kteří hledají dobrodružství a aktivní dovolenou. Těšte se na krásné pláže, překrásnou přírodu, skvělou kuchyni a nezapomenutelné zážitky v Dominikánské republice.


Ubytování Dominikánská republika Bayahibe


Bayahibe je malebná vesnice, která se nachází v jihovýchodní části Dominikánské republiky. V posledních letech se stala oblíbeným cílem turistů díky svým nádherným plážím, jezírkům a úžasnému podmořskému světu. Pokud plánujete svou dovolenou v této části Dominikánské republiky, je výběr ubytování skutečným důležitým aspektem vaší cesty.

V Bayahibe najdete bohaté spektrum možnosti ubytování, od luxusních letovisek až po skromné plážové bungalovy. Vybrání správného ubytování je záležitostí vašeho osobního vkusu a rozpočtu.

Pokud hledáte exkluzivní a luxusní ubytování, můžete si vybrat z řady pětihvězdičkových letovisek, které nabízejí všechny vybavenosti a služby, které byste si na dovolené přáli. Tyto hotely obvykle nabízejí soukromé pláže, bazény, restaurace, wellness centra a aktivity včetně potápění a šnorchlování. Luxusní letoviska v Bayahibe jsou často začleněna do nádherné tropické přírody, což vytváří nezapomenutelnou atmosféru.

Pokud hledáte cenově dostupnější možnosti ubytování, můžete zvolit menší hotely a penziony ve vesnici Bayahibe. Tyto ubytovací zařízení jsou obvykle přátelská a příjemná, a přestože nemají takový luxus jako letoviska, stále nabízejí pohodlné pokoje a výhodnou polohu v blízkosti pláže. Mnoho malých hotelů a penzionů také uspořádává výlety a aktivity, abyste mohli co nejlépe využít svého pobytu v Bayahibe.

Pro ty, kteří se rádi cítí jako doma na dovolené, je také možnost pronajmout si soukromý apartmán nebo vilu v Bayahibe. Tím získáte větší prostor a soukromí, abyste si mohli užít dovolenou s rodinou nebo přáteli. Pronájem soukromého ubytování v Bayahibe je ideální pro ty, kteří chtějí mít větší flexibilitu a nezávislost během svého pobytu.

Je také důležité vzít v úvahu polohu ubytování v Bayahibe. Většina ubytovacích zařízení se nachází buď přímo na pláži, nebo v docházkové vzdálenosti, což je skvělé pro ty, kteří chtějí trávit co nejvíce času u moře. Navíc, pokud máte zájem o potápění nebo šnorchlování, můžete zvolit ubytování blízko podmořských rezervací, které jsou v této oblasti hojně rozšířené.

Bayahibe v Dominikánské republice nabízí různé možnosti ubytování pro každého cestovatele. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní letovisko, útulný hotel v centru města, nebo soukromý apartmán, najdete zde ubytování, které splní vaše potřeby a zajištění pohodlného a příjemného pobytu. Nezapomeňte rezervovat své ubytování včas, protože Bayahibe je populární destinací a mnoho zařízení se může brzy vyprodat.


Počasí Dominikánská republika Bayahibe


Bayahibe je krásné město nalezené poblíž jihovýchodního pobřeží Dominikánské republiky. Toto neuvěřitelné místo je známé pro své bílé písečné pláže a azurové vody Karibského moře. Avšak vzhledem k tomu, že Bayahibe leží pod rovníkem, v něm panuje celoročně tropické podnebí, kdy průměrné teploty se pohybují mezi 24°C a 30°C. Dá se říct, že sem můžete jet kdykoli během roku a užít si teplo a slunce.

Období, kdy je v Bayahibe nejvíce turistů, je v zimě, kdy v severní části světa už panuje mráz a lidé touží po letních dovolených. V tomto období můžete očekávat příjemné teploty, které se pohybují mezi 25°C a 28°C. Přestože v Bayahibe prší celý rok, od února do května je sezóna dešťů a může sem být častěji zahaleno oblačno. Nicméně déšť neruší pobyt na pláži a rostliny se v tomto období prokoušou zelení.

V období od června do září bude v Bayahibe horko a vlhko. Teploty mohou stoupat až k 30°C, takže byste si měli zajistit dostatek tekutin a vyhledávat stín. Můžete čekat krátké bouřky a přeháňky, které by neměly narušit vaše dovolené. Pokud se chcete vyhnout davům turistů a chcete si užít klidnou a pustou pláž, červen a září jsou ideální období.

Pokud chcete utéct před chladem a deštěm doma, Bayahibe je skvělou volbou pro celoroční letní dovolenou. Nicméně, pokud jste citliví na vysoké teploty, možná byste si měli vybrat norimberské měsíce. Během zimy máte vyšší šanci na slunečný a teplý den, zatímco v létě se budete muset uchýlit ke klimatizovaným pokojům a plážových stínicích. Bayahibe vždy nabízí krásné pláže a vody, takže si můžete být jisti, že si svůj pobyt zamilujete.


Letenka Dominikánská republika Bayahibe


Dominikánská republika je jednou z nejkrásnějších a nejpopulárnějších destinací v Karibiku. Nabízí nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii, kulturu a dobrodružství pro každého turistu. Jedním z nejčastěji navštěvovaných letovisek v Dominikánské republice je Bayahibe.

Bayahibe se nachází na východním pobřeží země a nabízí překrásné pláže, průzračné tyrkysové moře a úžasné podvodní scenérie. Toto letovisko je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou, daleko od rušných turistických oblastí.

Pláže v Bayahibe jsou známé svou bílou pískovou pláží a teplým, jasným mořem. Je zde také mnoho malých ostrůvků, které můžete navštívit lodí, a to například za účelem potápění nebo šnorchlování. Pod hladinou moře můžete objevovat úžasné korálové útesy a pozorovat bohatství tropických ryb a dalšího mořského života.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství a aktivní dovolenou, je v Bayahibe dostatek možností. Můžete se vydat na výlet do národního parku Del Este, který nabízí krásné přírodní scenérie, procházky po džungli a pozorování mnoha endemických druhů rostlin a zvířat. Další možností je výlet na ostrov Saona, který je známý svou nedotčenou přírodou, a kde si můžete vychutnat opalování na pláži, koupání v moři a ochutnávku místního jídla.

Pro milovníky historie je ideální návštěva města Santo Domingo, které se nachází nedaleko Bayahibe. Toto historické město je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí řadu historických památek, jako je například Columbusův dům, katedrála Primada de America a Alcazar de Colón.

Bayahibe také nabízí širokou škálu ubytování, restaurací a obchodů. Můžete si vybrat mezi luxusními resorty, které nabízejí veškeré pohodlí a vybavení, nebo menšími penziony a hotelovými lobby. Místní restaurace nabízejí mnoho tradičních dominikánských jídel, jako je například plátáno mangu, moro de habichuelas a tradiční mořské plody.

Bayahibe je skutečným rájem pro turisty, kteří hledají odpočinek, krásné pláže a přírodní krásy. Bez ohledu na to, zda jste milovník dobrodružství, historie nebo jen relaxace na pláži, Bayahibe vám poskytne vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou v Dominikánské republice.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bayahibe


Zde je seznam nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Bayahibe v Dominikánské republice:

1. Kde se nachází Bayahibe?
Bayahibe se nachází na východě Dominikánské republiky, přibližně 20 kilometrů od města La Romana.

2. Jak se dostanu do Bayahibe?
Můžete se dostat do Bayahibe letecky, přistáním na letišti Punta Cana nebo letišti La Romana. Také existují autobusové spoje z jiných částí Dominikánské republiky.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Bayahibe?
Bayahibe je proslulé svými krásnými plážemi. Mezi nejpopulárnější patří pláže Dominicus, Playa Bayahibe a Playa Minitas.

4. Jaké aktivity mohu v Bayahibe podniknout?
V Bayahibe můžete podniknout různé aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření, plachtění na lodi, jízda na koni a procházky po národním parku Cotubanamá.

5. Jaké jsou nejbližší atrakce v Bayahibe?
Z Bayahibe si můžete udělat výlet do národního parku Cotubanamá, navštívit ostrov Saona, prozkoumat Jeskyně Padre Nuestro nebo si prohlédnout historické centrum města La Romana.

6. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Bayahibe?
Nejlepší doba na návštěvu Bayahibe je od prosince do dubna, kdy je suché období a teploty jsou mírné. Mezi červencem a listopadem je naopak vyšší riziko dešťových srážek.

7. Jaký je oficiální jazyk v Dominikánské republice?
Oficiálním jazykem v Dominikánské republice je španělština.

8. Jaké jsou místní speciality v Bayahibe?
Ve Bayahibe můžete ochutnat dominikánské speciality, jako je Mangu (banánová kaše), Sancocho (tradiční polévka), Plátano Frito (smažený banán) a Filete de Chillo (opečený uzený mořský lev).

9. Jaké jsou doporučené ubytovací možnosti v Bayahibe?
V Bayahibe najdete různé možnosti ubytování, od luxusních resortů až po menší hotely a vily. Některé z oblíbených možností zahrnují Catalonia Royal La Romana, Dreams Dominicus a Be Live Collection Canoa.

10. Jaký je místní časový posun v Bayahibe?
Bayahibe se nachází ve východním standardním časovém pásmu (EST, Eastern Standard Time).


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky