Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Dominikánská republika Bavaro

Ubytování Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Karibiku. A když se jedná o jedno z nejoblíbenějších letovisek v této zemi, Bavaro je nevyhnutelně na prvním místě.

Bavaro, které se nachází v regionu Punta Cana, je známé svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a luxusními all-inclusive hotely. Tato oblast láká turisty z celého světa díky svému malebnému okolí, bohatým možnostem vodních sportů a překrásnému podmořskému světu.

Když přijedete do Bavara, překvapí vás na první pohled velký výběr ubytovacích možností. Od luxusních resortů až po menší hotely je zde co vybírat. Nejvíce oblíbené jsou samozřejmě all-inclusive hotely, kde si můžete užít odpočinek a zábavu bez starostí o jídlo a pití.

Tyto hotely nabízejí nejen pohodlné a prostorné pokoje, ale také širokou škálu vybavení a aktivit. Na pláži většinou najdete lehátka a slunečníky zdarma, stejně jako vodní aktivity jako je šnorchlování, potápění, surfování a jetové lyžování. Kromě toho mohou hosté využívat fitness centrum, tenisové kurty, golfové hřiště a wellness centrum.

Ale nejen all-inclusive hotely jsou v Bavaru k dispozici. Pokud hledáte něco menšího a intimnějšího, existuje mnoho menších hotelů a apartmánů, které nabízejí příjemné a cenově dostupné ubytování. Některé z těchto možností se nacházejí přímo na pláži, což je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí strávit maximum času u moře.

Bavaro nabízí také několik možností levného ubytování pro ty, kteří nepreferují luxus. Existuje mnoho hostelem, penzionů a apartmánových komplexů, které poskytují bezproblémové a příjemné ubytování za dostupnou cenu. Díky nim je Bavaro vhodné pro každý typ turisty a každou velikost peněženky.

Pokud se rozhodnete navštívit Bavaro, budete mít také možnost poznat místní kulturu, gastronomii a život. Existuje mnoho restaurací, barů a obchodů, kde si můžete vychutnat domácí speciality a nakoupit suvenýry. Bavaro je známý také svým nočním životem, kde můžete navštívit kluby a diskotéky a tančit do rána.

Bavaro je skvělým místem pro dovolenou, ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo svým partnerem. Tento ráj na zemi nabízí nespočet možností pro relaxaci, dobrodružství a zábavu. Takže neváhejte, vydejte se na Dominikánskou republiku a objevte skvosty Bavara.


Dovolená Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika se nachází na ostrově Hispaniola v Karibiku a je jednou z nejoblíbenějších destinací pro dovolenou nejen mezi turisty, ale i mezi domácími cestovateli. Bavaro, které se nachází v blízkosti hlavního turistického centra Punta Cana, je jedním z nejkrásnějších letovisek v této oblasti a nabízí nepřeberné množství aktivit a atrakcí pro milovníky slunce, moře a exotiky.

Jedním z největších lákadel Bavara je jeho pohádkově krásná pláž s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Tento úsek pláže je přímo přes kopce od Punta Cany, což zajišťuje klidnější a intimnější prostředí pro relaxaci a opalování. Pláž v Bavaru je také domovem mnoha luxusních resortů a hotelů, které nabízejí výhled na moře, bazény, golfová hřiště a wellness centra.

Bavaro je také rájem vodních sportů. Výlety lodí, rybaření, šnorchlování a potápění jsou jen některé z aktivit, které si můžete vychutnat na této destinaci. Můžete se vydat na výlet do Národního parku Cotubanamá, kde se nachází nádherné korálové útesy a obrovské množství mořského života. Pokud jste dobrodružného ducha, můžete vyzkoušet windsurfing, kitesurfing nebo jiné vodní sporty.

Pro ty, kteří mají zájem poznat místní kulturu a historii, je tu v Bavaru mnoho možností. Můžete navštívit starou vesnici Altos de Chavon, která je replikou středověkého obchodního města a hostí mnoho uměleckých galerií, řemeslných dílen a muzeí. Můžete také navštívit místní trhy a ochutnat tradiční dominikánskou kuchyni, která je plná exotických chutí a příchutí.

Bavaro je také ideálním místem pro golfové nadšence. Zdejší golfová hřiště jsou světoznámá a mnoho z nich bylo navrženo známými designéry jako je například Gary Player nebo Tom Fazio. Nejbližší hřiště je Punta Espada Golf Club, které je považováno za jedno z nejlepších v Karibiku a hostí i mezinárodní turnaje.

Kromě těchto aktivit můžete také jednoduše relaxovat na pláži a užívat si tropického počasí. Bavaro je známé svým příjemným a slunečným klimatem po celý rok, takže vždy najdete vhodnou dobu pro vaši dovolenou. Pro ty, kteří hledají ještě větší relaxaci, je tu nabídka luxusních wellness center, kde si můžete dopřát masáž, kosmetické ošetření nebo jinou relaxační proceduru.

Bavaro v Dominikánské republice je bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejatraktivnějších míst pro dovolenou. Nabízí nejen úchvatnou krásu přírody, ale i bohatou kulturní a sportovní nabídku. Bez ohledu na to, zda jste dobrodruh, milovník vodních sportů, golfista nebo jen hledáte relaxaci na pláži, Bavaro v Dominikánské republice vám jistě nesklame.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Bavaro


Dotazy a odpovědi vztahující se k Dominikánské republice a Bavaro:

1. Jaké jsou nejlepší pláže v Bavaro?
Odpověď: Bavaro je známé svými krásnými plážemi. Mezi nejoblíbenější patří Playa Bávaro, Cabeza de Toro a Macao Beach.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity a atrakce v Dominikánské republice?
Odpověď: Dominikánská republika nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí. Mezi nejpopulárnější patří výlety do historického města Santo Domingo, pobyt v přírodní rezervaci Los Haitises, návštěva vodopádů Damajagua nebo relaxace na plážích Punta Cany.

3. Jaké jsou doporučené ubytovací možnosti v Bavaro?
Odpověď: Bavaro nabízí rozmanité ubytování, včetně luxusních resortů, all-inclusive hotelů a menších apartmánů. Mezi doporučené hotely patří například Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa, Iberostar Selection Bavaro nebo Majestic Elegance Punta Cana.

4. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Dominikánské republiky a Bavaro?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu Dominikánské republiky a Bavaro je v období od prosince do dubna, protože teploty jsou příjemné a srážky jsou minimální. Avšak i mimo tyto měsíce je počasí stále příjemné a vhodné pro dovolenou.

5. Jaké jsou doporučené gastronomické speciality v Dominikánské republice?
Odpověď: Dominikánská republika je známá svou chutnou kuchyní. Doporučené speciality zahrnují místní pokrmy jako je Bandera (směs masa, rýže a fazolí), Mofongo (zpracovaný banánový prkýnko) a Sancocho (tradiční polévka). Nezapomeňte také ochutnat čerstvé mořské plody, tropické ovoce a rumové nápoje.

6. Jak se dostat do Bavaro z letiště Punta Cana?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Bavaro z letiště Punta Cana, je taxi nebo předem zajištěná doprava hotelu. Alternativou je pronájem auta nebo využití veřejné dopravy, jako jsou autobusy a motortaxi, které jsou v regionu dostupné.

Toto jsou jen některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se Dominikánské republiky a Bavaro.


Letenka Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika je jedním z nejoblíbenějších cestovních cílů turistů z celého světa. Nachází se na ostrově Hispaniola v Karibiku a je známá svými dovolenkovými letovisky, krásnými plážemi a teplým, slunečným počasím. Jednou z nejpopulárnějších destinací v Dominikánské republice je oblast Bavaro, která poskytuje návštěvníkům kombinaci relaxace, adrenalinových sportů a kulturních zážitků.

Bavaro se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky a je známé svými bílými písečnými plážemi, průzračnými azurovými vodami a palmami, které dodávají plážím romantickou atmosféru. Pláže Bavaro jsou ideální pro opalování, koupání, potápění a další vodní sporty, jako je surfování, šnorchlování a rybaření. Pro milovníky adrenalinových sportů je tu také možnost vyzkoušet si paragliding, windsurfing nebo jízdu na skútru.

Bavaro nabízí také širokou škálu aktivit a atrakcí mimo pláže. Oblast je domovem mnoha luxusních letovisek, které nabízí vysoce kvalitní služby, all-inclusive ubytování a řadu zábavných aktivit pro návštěvníky. Zdejší letoviska mají také vlastní golfová hřiště, tenisové kurty, wellness centra a odpočinkové bazény.

Kromě pláží a letovisek můžete v Bavaro navštívit také ekologický park Manatí nebo rezervaci Ojos Indigenas, kde se můžete projít mezi stovkami exotických rostlin a obdivovat přírodu. V rezervaci se nachází také několik lagun s průzračnou vodou, které nabízí možnost koupání. Milovníci golfování si zde mohou zahrát na některém z prestižních golfových hřišť s výhledem na oceán.

Pokud máte zájem o poznání místní kultury, můžete navštívit také přilehlé město Higüey, které je vzdálené jen krátkou cestou autem. Zde se nachází slavná bazilika La Altagracia, která je jedním z nejvýznamnějších poutních míst v Dominikánské republice. Každý rok sem míří tisíce poutníků, aby se poklonili soše Panny Marie z Altagracia, patronky země.

Pokud plánujete letenku do Dominikánské republiky, Bavaro je skvělou volbou pro dovolenou plnou sluníčka, relaxace a dobrodružství. Pláže, luxusní letoviska, adrenalinové sporty a kulturní zážitky vás určitě nezklamou. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na Karibiku!


Počasí Dominikánská republika Bavaro


Dominikánská republika se nachází na ostrově Hispaniola v Karibiku a je známá svými nádhernými plážemi a teplým tropickým počasím. Bavaro je jedním z nejpopulárnějších turistických letovisek v této oblasti a láká návštěvníky z celého světa.

Bavaro je obklopen bílými písečnými plážemi, průzračným tyrkysově modrým mořem a kokosovými palmami, což z něj dělá ideální místo pro sluneční dovolenou. Průměrná teplota v této oblasti se pohybuje okolo 30 °C po většinu roku, což vytváří skvělé podmínky pro opalování a vodní aktivity.

Bavaro je také známé svými krátkými, občasné dešťové přeháňky, které dodávají osvěžení teplému počasí. Tyto přeháňky obvykle trvají jen krátkou dobu a rychle se rozptýlí, což umožňuje návštěvníkům rychle se vrátit na pláž a pokračovat ve svých aktivitách.

Pokud máte rádi teplé moře, pak je Bavaro pro vás pravým rájem. Teplota vody se zde pohybuje mezi 26-28 °C po celý rok, což je ideální pro šnorchlování, potápění a další vodní aktivity. Karibik je také domovem mnoha korálových útesů a pestrobarevného mořského života, což poskytuje nezapomenutelné zážitky pod vodou.

Z hlediska počasí je Dominikánská republika v období března až června považována za suché období, kde je minimální pravděpodobnost deště. Období od července do října je pak deštivější, jelikož se jedná o období hurikánů v Karibiku. I když je Bavaro všeobecně chráněno před přímými zásahy hurikánů, stále je dobré sledovat předpověď počasí a ujistit se, že se žádné významné bouře nedostávají do blízkosti.

Bavaro je tedy ideálním místem pro milovníky pláží, sluníčka a teplého počasí. Díky sopečnému původu ostrova Hispaniola a příjemnému karibskému klimatu, si můžete být jisti, že se budete moct těšit na odpolední slunce a jemný vánek z moře téměř po celý rok. Nechte se unést krásou Dominikánské republiky a objevujte její jedinečné přírodní krásy.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky