Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Chorvatsko Brusle

Ubytování Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je vyhledávanou destinací pro dovolenou a ubytování zde nabízí širokou škálu možností. Jednou z neobvyklých a zábavných variant je ubytování na bruslích.

Bruslení je populární outdoorovou aktivitou, kterou můžete vykonávat na ledě, ale i na suchu. V Chorvatsku existuje několik míst, která jsou pro bruslaře ideálními cíli. Jedním z nich je malé přístavní město Brusnice, které je přímo pojmenováno podle této disciplíny.

Ubytování v Brusnici je neobvyklé a nabízí vám možnost ubytování přímo na bruslařské dráze. Můžete si pronajmout malebný bruslařský dům se výhledem na moře a každé ráno se probudit ke krásným pohledům na bruslařskou dráhu. Dům je vybaven vším potřebným pro příjemný pobyt a k dispozici je také venkovní prostor s grilem, kde si můžete po večerech připravit chutné opékání.

Bruslení na bruslařské dráze v Brusnici je možné po celý den. Město je vybaveno i malými obchody, ve kterých si můžete půjčit brusle a případně i další vybavení. Pro ty, kteří se chtějí bruslit s profesionály, je v Brusnici také bruslařská škola, která nabízí lekce pro všechny věkové kategorie.

Pokud se rozhodnete pro ubytování na bruslích v Chorvatsku, můžete si být jisti, že se nebudete nudit. Kromě bruslení můžete prozkoumávat města a pláže v okolí, navštívit historické památky nebo se věnovat turistice a vodním sportům.

Chorvatsko je známé svou krásnou přírodou a čistými plážemi, takže si můžete užívat i slunění a koupání. Mnoho pláží je v blízkosti bruslařských dráh, takže si můžete udělat přestávku od bruslení a osvěžit se v moři.

Pokud milujete bruslení a cestování, ubytování na bruslích v Chorvatsku je pro vás ideální volbou. Během své dovolené si můžete užívat krásy chorvatského pobřeží a zároveň se věnovat své oblíbené aktivitě. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou bruslení, slunění, objevování a relaxace.


Letenka Chorvatsko Brusle


Pokud jste milovník dovolených u moře a zároveň vášnivý bruslař, pak byste neměli vynechat Chorvatsko, krásnou zemi plnou přírodních i historických pokladů. Rozhodnete-li se pro letenku "Chorvatsko Brusle", máte možnost spojit dovolenou u Jadranu s adrenalinovými zážitky na kolečkových bruslích.

Chorvatsko je známé svými nádhernými plážemi, čistým mořem a malebnými historickými městy. Ale máte-li chuť na o něco netradičnější dovolenou, pak zkuste navštívit některé z jejich moderních bruslařských areálů. Ať už jste začátečník nebo zkušený bruslař, Chorvatsko má pro vás něco připraveno.

Zakoupením letenky "Chorvatsko Brusle" se dostanete přímo na letiště v chorvatském přístavním městě Split. Od zdejšího letiště do bruslařských areálů budete mít výborné spojení přes město a autobusové nádraží je vzdáleno jen několik minut chůze.

Jedním z nejznámějších bruslařských areálů v Chorvatsku je park Marjan v Splitu. Marjan je přírodní park, který nabízí skvělé podmínky pro bruslení. Můžete si zde užívat krásného výhledu na moře a přitom si projet příjemné bruslařské trasy. Chorvatské město Split je navíc ideálním místem pro ty, kteří si přejí kombinovat dovolenou na kolečkových bruslích s poznáváním historických památek.

Dalším dobrým tipem pro milovníky bruslení je bruslařská stezka Opatija. Opatija je lázeňské město ležící u Jaderského moře, které je pro svou polohu a klima velmi oblíbené mezi turisty. Kromě promenády, která je procházkami stezkou oblíbená, zde najdete také speciálně upravenou trasu pro bruslaře. Bruslařská stezka v Opatiji vede podél mořského pobřeží a nabízí úžasný výhled na modré horizonty.

Dalším místem, které byste neměli vynechat na vaší bruslařské dovolené v Chorvatsku, je přístavní město Dubrovník. Dubrovník je známý svou historickou částí, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Ale pokud máte chuť na adrenalinový zážitek, pak se vydejte na bruslařskou trať podél pobřeží. Podél vody budete mít možnost rozjet se na bruslích a užívat si neopakovatelný výhled na Dubrovnické hradby.

Zakoupením letenky "Chorvatsko Brusle" vstoupíte do světa plného dobrodružství a zároveň si budete moci užít relaxaci na krásných chorvatských plážích. Bruslení v Chorvatsku je nejen sportovní aktivitou, ale také způsobem, jak objevit zemi z jiné perspektivy. Dovolená na kolečkových bruslích v této nádherné zemi vám tak poskytne nezapomenutelné zážitky a hodnotné vzpomínky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Brusle


1. Kde mohu zapůjčit brusle v Chorvatsku?
Odpověď: Většina větších plážových letovisek a turistických center v Chorvatsku nabízí půjčovny bruslí. Stačí se zeptat v informačním středisku, v turistické kanceláři nebo si můžete vyhledat půjčovnu na internetu.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Chorvatsku pro bruslení?
Odpověď: Některé z nejlepších pláží v Chorvatsku pro bruslení jsou Zlatni Rat na ostrově Brač, pláž Pula, pláž Bačvice v Splitu a Maksimirsko jezero vZáhřebu.

3. Jaké jsou bezpečnostní předpisy pro bruslení v Chorvatsku?
Odpověď: Je vhodné dodržovat bezpečnostní předpisy při bruslení v Chorvatsku. Obvykle je povinné používat ochrannou přilbu, loketní a kolenní chrániče. Dále je potřeba sledovat dopravní značení, dodržovat přednost v silničním provozu a bruslit pouze na místech určených k tomuto účelu.

4. Mohu bruslit na kdekoliv pláži v Chorvatsku?
Odpověď: Bruslení veřejně přístupných plážích může být omezené, nebo dokonce zakázané. Je důležité se předem informovat o místních pravidlech a omezeních v dané oblasti, nebo se zeptat na místě.

5. Jak se chránit před úrazy při bruslení v Chorvatsku?
Odpověď: Kromě používání ochranných pomůcek, je důležité bruslit s dodržováním vlastních schopností a omezovat rychlost na bezpečnou úroveň. Dále je vhodné vyhýbat se přeplněným a nerovným místům, a sledovat ostatní lidi a provoz na plážích.

6. Mohu bruslit v noci v Chorvatsku?
Odpověď: Bruslení v noci může být rizikové, zejména kvůli horší viditelnosti a obtížnějšímu rozpoznání nerovností terénu. Doporučuje se bruslit pouze ve dne, kdy je možnost vidět všechny překážky a nerovnosti.

7. Mám možnost najmout instruktora bruslení v Chorvatsku?
Odpověď: Ano, v některých letoviscích v Chorvatsku je možné najmout si instruktora bruslení. Stačí se informovat o možnostech v místních půjčovnách nebo u turistických informačních kanceláří.


Počasí Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších letovisek pro evropské dovolené v létě. Turisté se sem sjíždějí ze všech koutů světa, aby zde zažili neuvěřitelné zážitky plné přírodních krás, slunce a nádherného pobřeží Jadranu. Pokud jste však zaměřeni na zimní sporty, jako jsou brusle, budou vás zajímat i informace o místním počasí během zimy.

V Chorvatsku existují skvělé příležitosti k bruslení na přírodních ledových plochách a uměle vytvořených kluzištích. Země je známá svou krásnou krajinou a klidnými městečky, ale stejně tak i extrémními sporty. V zimě se zde můžete těšit na sportovní zážitky, zimní festivaly, kulturní akce a přátelské místní obyvatele.

Chorvatsko může být při správných podmínkách skvělým místem pro bruslení, ale teploty se mohou lišit od regionu k regionu. Například v pohoří Velebit je populace zvyklá na sněhovou kalamitu a v zimě lze tam čekat mnoho sněhu a extrémních podmínek. V dalších částech země může být počasí mnohem mírnější.

Vždy je dobré si prověřit předpověď počasí na místě, kde se chystáte bruslit. Pokud se rozhodnete navštívit umělé kluziště, můžete si být téměř jisti, že tam bude vždy udržována dostatečná teplota a sněhové podmínky budou nezávislé na místním klimatu.

V Chorvatsku se konají i závody v bruslení. Ty se ale konají převážně na uměle vytvořených kluzištích, kde jsou ideální podmínky pro to, aby mohli bruslaři ukázat to nejlepší z toho, co umějí.

Nepřehlédnete-li kvalitní předpovědi počasí, můžete si v Chorvatsku užít neuvěřitelně krásných krajů, kulturu a sportovní zážitky. Bruslení je v Chorvatsku skvělou aktivitou, kterou si mohou užít nejen turisté, ale i místní obyvatelé a organizace v začátku roku pořádají mnoho kulturních a sportovních akcí spojených se zimními sporty. Máte se na co těšit!


Dovolená Chorvatsko Brusle


Každý rok miliony lidí míří na dovolenou do krásného Chorvatska, které je známé svými nádhernými plážemi, půvabnými vesničkami a bohatou historií. Ale co když chcete zažít něco trochu odlišného během své dovolené? Jaké by to bylo strávit čas na bruslích a projet se po malebných promenádách a pobřežích Chorvatska?

Chorvatsko nabízí mnoho možností pro inline bruslaře všech úrovní dovedností. Od velkých měst, jako je Záhřeb nebo Split, po menší přímořská letoviska, jako je Opatija nebo Rovinj, existuje spousta míst, která lze objevovat na bruslích.

Začněme s hlavním městem Záhřebem, které je ideálním místem pro začátek bruslení. Zde se nachází rozsáhlá síť cyklostezek, které jsou vhodné i pro bruslaře. Jede se kolem krásných parků, historických památek a moderních budov. Nejoslnivějším místem pro bruslení je zřejmě promenáda Jarunsko jezero, která nabízí úchvatné výhledy na jezero a okolní přírodu.

Dalším místem, které nelze vynechat, je město Split. Zde můžete bruslit po Riviře, což je slavná pobřežní promenáda, která vede kolem historického centra Splitu. Můžete si užít výhledy na moře, zastavit se v jednom z mnoha kaváren a restaurací a prozkoumat okolí.

Při pobytu v blízkosti Opatije si nenechte ujít Lungomare, což je 12 km dlouhá promenáda vedoucí podél moře. Tato promenáda je ideálním místem pro bruslení, protože nabízí krásné výhledy na moře a okolní krajinu. Některé úseky jsou rovné a vhodné pro rychlou jízdu, zatímco jiné jsou zvlněné a lákají k odpočinku a užívání si výhledu.

Až se dostanete do Rovinje, určitě si vyzkoušejte bruslení po Malem Rovinji, což je staré město ležící na malebném polostrově. Male Rovinj je plný úzkých, křivolakých uliček, malebných náměstí a malebných domů. Je to také skvělé místo pro fotografické zastávky a ochutnávky místních specialit.

Když se rozhodnete strávit dovolenou v Chorvatsku, nezapomeňte si brusle vzít s sebou. Je to skvělý způsob, jak prozkoumat krásy této země a užít si trochu adrenalinu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro bruslení po ulicích velkých měst nebo si užíváte bruslení po pobřeží, Chorvatsko vám určitě poskytne nezapomenutelný zážitek.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky