Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahrajn The Avenues Bahrain

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn The Avenues Bahrain


Nejpoužívanější dotazy a odpovědi týkající se The Avenues Bahrain v Bahrajnu jsou:

1. Jak se dostat do The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain se nachází v Bahrajnu, konkrétně v Manamě, vhodně dostupné ze všech částí města. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je použít osobní automobil, taxi, nebo veřejnou dopravu.

2. Jaké jsou otevírací hodiny The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain je otevřeno každý den od 10:00 ráno do 10:00 večer. Otevírací doba může být o několik hodin prodloužena během svátků a speciálních událostí.

3. Kolik obchodů se nachází v The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain je jedním z největších nákupních center v regionu, s více než 300 obchody různých kategorií, včetně módních značek, elektroniky, potravin, kosmetiky, domácích potřeb a dalších.

4. Jaká je nabídka stravovacích zařízení v The Avenues Bahrain?
- V The Avenues Bahrain je k dispozici široká nabídka stravovacích zařízení, včetně fast foodů, restaurací, kaváren a kavárenských řetězců. Zákazníci si mohou vybrat mezi různými světovými kuchyněmi, jako je arabská, asijská, americká a evropská kuchyně.

5. Nabízí The Avenues Bahrain parkování?
- Ano, The Avenues Bahrain má velké parkoviště s dostatkem parkovacích míst zdarma pro zákazníky. Parkovací prostory jsou dobře označené a snadno dostupné.

6. Nabízí The Avenues Bahrain služby pro rodiny s dětmi?
- Ano, The Avenues Bahrain je přátelské pro rodiny s dětmi a nabízí různé služby pro děti, jako jsou dětské hřiště, herní zóny, kino a speciální akce pro děti během prázdnin.

7. Jaké jsou další atrakce poblíž The Avenues Bahrain?
- The Avenues Bahrain se nachází v blízkosti dalších turistických atrakcí v Bahrajnu, jako je Národní muzeum Bahrajnu, Souq Manama, bahrajnské muzeum automobilů a Arad Fort. Tyto zajímavosti jsou v dosahu pár minut jízdy od nákupního centra.

Tyto dotazy s odpověďmi by vám měly poskytnout základní informace o The Avenues Bahrain v Bahrajnu. Pamatujte si, že podrobnější informace otevírací doby, obchodech a službách byste měli zkontrolovat na oficiálních webových stránkách The Avenues Bahrain nebo se zeptat místních obyvatel.


Dovolená Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, malý stát nacházející se v Perském zálivu, je jednou z nejatraktivnějších destinací pro dovolenou na Blízkém východě. Kromě slavného Formule 1 závodu a bohaté historie nabízí Bahrajn také luxusní nákupní centrum The Avenues Bahrain.

The Avenues Bahrain je známé jako jedno z největších a nejluxusnějších nákupních center na Blízkém východě. Nachází se v hlavním městě Manama a je místem, kde máte více než 600 obchodů k dispozici. S rozlohou přesahující 140 000 metrů čtverečních je The Avenues Bahrain také jednou z nejrozsáhlejších nákupních center na světě.

Jednou z hlavních atrakcí The Avenues Bahrain je jeho design. Centrum je architektonickým skvostem, který zahrnuje moderní a futuristické prvky. Můžete se těšit na procházku pod střechou s prosklenými okny, která umožňují přirozený přístup světla a překrásné výhledy na město.

V The Avenues Bahrain najdete nejen obchody s oblečením a módními doplňky, ale také butiky s luxusními značkami, kosmetiku, elektroniku, knihkupectví, restaurace, kavárny a další zábavová zařízení. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zájmy nebo preference, v tomto nákupním centru najdete vše, co potřebujete.

Pro milovníky luxusu je The Avenues Bahrain skutečným rájem. Nákupní centrum hostí některé z nejvýznamnějších světových značek, jako jsou Chanel, Gucci, Louis Vuitton, Rolex a mnoho dalších. Můžete si zde dopřát luxusní nákupy a prohlédnout si nejnovější módní trendy.

The Avenues Bahrain nabízí také mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Můžete navštívit moderní multikino, kde se promítají nejnovější filmy, nebo se projít venkovním prostorem plným zeleně a vodních prvků. Pokud jste se trochu unavili od nakupování, můžete si dát kávu nebo oběd v jedné z mnoha kaváren a restaurací, které se v The Avenues Bahrain nacházejí.

Navštěva The Avenues Bahrain je opravdu jedinečný zážitek, který stojí za to zařadit do svého seznamu věcí, které musíte zkusit v Bahrajnu. Bez ohledu na to, zda jste nadšený nakupující nebo prostě jen chcete zažít skvělou atmosféru tohoto místa, The Avenues Bahrain vás určitě nezklame.

Více než jen nákupní centrum, The Avenues Bahrain je kombinací luxusu, zábavy a kulturního bohatství. Nabízí nezapomenutelný zážitek a je ideálním místem pro strávení volného času během dovolené v Bahrajnu.


Ubytování Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je místem snových dovolených a neotřelých zážitků. Pokud se přesvědčíte o jeho kouzlech, určitě byste měli zavítat do města Manama, kde se nachází ohromující The Avenues Bahrain. Jedná se o největší nakupovací centrum ve středovýchodní Asii, které nabízí návštěvníkům nejen nekonečné řady obchodů, ale také luxusní ubytování.

Rezort The Avenues Bahrain je vybudován přímo v areálu centra a okouzlí vás svou moderní architekturou a zároveň atmosférou klidu. Ubytování zde nabízí 6 druhů pokojů: Superior, Deluxe, Executive, Ambassador, Presidential a Royal. Všechny pokoje jsou prostorné a mají velká okna s nádherným výhledem na město.

Vybavení pokojů a koupelen je luxusní. Kromě toho jsou pro návštěvníky k dispozici nejnovější technologie, například 42” LCD televizory, telefonní připojení, zdarma wifi a minibary. V Embassy Suite je navíc k dispozici velký obývací prostor s oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem, což je ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít více soukromí.

Na vrcholu hotelu se nachází terasa s bazénem a fitness centrem, kde si můžete užívat slunce a relaxovat. Pokud preferujete aktivní dovolenou, je pro vás k dispozici 24 hodin denně otevřená posilovna s moderním vybavením. V případě, že hledáte způsob, jak si odpočinout, můžete navštívit wellness centrum a nechat se hýčkat masážemi a jinými procedurami.

V areálu hotelu najdete mnoho restaurací a barů, které vedou mistři svého oboru. Zájemcům o gastronomii mohu doporučit restauraci CUT, kterou vlastní světově proslulý šéfkuchař Wolfgang Puck. Tato restaurace je populární mezi návštěvníky centra a nabízí nejlepší kulinářské zážitky.

Pokud se rozhodnete zůstat v hotelu přes noc, zůstane vám dost času na prozkoumání nabídky The Avenues Bahrain. Najdete zde 600 obchodů s řadou světoznámých značek, kavárny a restaurace. Kromě toho zde najdete i krytou zábavní oblast s vodními atrakcemi a indoor kartingovou dráhou.

The Avenues Bahrain je tedy nejen největší nakupovací centrum v oblasti, ale také ideálním místem pro luxusní ubytování. Návštěvou tohoto areálu si garantujete nezapomenutelný zážitek a mnoho atrakcí, takže by měl být na vašem seznamu věcí, které prostě musíte vidět, jestliže se rozhodnete pro cestu do Bahrajnu.


Počasí Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je malý ostrovní stát v Perském zálivu, který je známý svými luxusními hotely, nákupními centry a závody Formule 1. Podnebí v Bahrajnu je horké a suché, s vysokou vlhkostí v letních měsících. Průměrné teploty se pohybují od 15°C v zimě až po 45°C v létě.

V dnešním článku se budeme věnovat nákupnímu centru The Avenues Bahrain a jeho okolí v období od dubna do června.

Duben je v Bahrajnu poměrně mírný měsíc. Teploty se pohybují okolo 30°C během dne a 20°C v noci. Většina dní jsou slunečné s jasnou oblohou, ale občas se mohou vyskytnout krátkodobé bouřky přinášející mírné srážky. Turisté mohou vychutnat pobyt v nákupním centru The Avenues Bahrain i procházky v okolí, avšak je potřeba se chránit před sluncem a používat opalovací krém.

V květnu se teploty začínají zvyšovat a dosahují průměrně 35°C během dne a 25°C v noci. Dny jsou stále slunečné a jasné, ale délka bouřek se zvyšuje. V nákupním centru The Avenues Bahrain je klimatizace, takže zde mohou turisté strávit celý den nakupováním a prohlížením obchodů bez problémů. Pokud se rozhodnou procházet okolím, je opět důležité pamatovat na ochranu před sluncem.

V červnu jsou teploty nejvyšší a dosahují průměrně 40°C během dne a 30°C v noci. Slunce svítí celé dny s minimálním mrakem, což znamená, že je potřeba být opatrný před přehřátím a dehydratací. Turisté mohou stále navštěvovat nákupní centrum The Avenues Bahrain, ale procházky v okolí jsou již méně doporučovány. Pokud se na ně turisté vydají, měli by mít u sebe dostatek vody a chránit svůj obličej a hlavu před sluncem.

V souhrnu lze říci, že Bahrajn je v těchto měsících velmi horký, ale turisté mohou stále užít svůj pobyt, pokud budou dodržovat přiměřené opatření při vycházení ven. Nákupní centrum The Avenues Bahrain poskytuje skvělou alternativu, pokud turisté hledají chlad a zábavu. Takže pokud plánujete cestu do Bahrajnu v dubnu až červnu, nezapomeňte na opalovací krém, vodu a klimatizovaný prostor.


Letenka Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn - The Avenues Bahrain: Místo pro nadšené nakupování

Bahrajn, malý, ale fascinující ostrov nacházející se v Perském zálivu, patří mezi oblíbené turistické destinace v Blízkém východě. Mimo své historické památky a kulturní dědictví, ostrov také nabízí obrovskou škálu moderních zážitků, včetně špičkového nakupování. A právě na ostrově Bahrajn se nachází obrovské obchodní centrum The Avenues Bahrain, které nabízí nezapomenutelný zážitek v oblasti nakupování a zábavy.

Nacházející se ve stejnojmenné čtvrti Bahrajnu, The Avenues Bahrain je jedním z největších obchodních a zábavních komplexů v regionu. S rozlohou přes 140 000 metrů čtverečních nabízí tento majestátní komplex místo plné obchodů, restaurací, kin, atrakcí a dalšího zábavného vyžití.

The Avenues Bahrain je domovem pro více než 300 butiků a obchodů různých značek a kategorií. Od mezinárodních luxusních značek po místní speciality, návštěvníci zde najdou vše, co by mohli chtít. Toto centrum nakupování nabízí široký sortiment oděvů, elektroniky, kosmetiky, módních doplňků, domácího náčiní, parfémů a mnoho dalšího. Navíc je v obchodním centru The Avenues Bahrain k nalezení také mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí široký výběr jídel a nápojů pro každého gurmána.

Zábava a relaxace jsou v The Avenues Bahrain také na výběr. Centrum je vybaveno moderními kinosálymi, kde je možné vychutnat si nejnovější filmy z celého světa. Rekreační zóna nabízí řadu indoor a outdoor atrakcí, jako jsou hřiště pro děti, aquapark, kluziště a wellness centrum. Nespornou vhodností tohoto obchodního komplexu je také jeho architektonický design a neobvyklá kombinace moderních a tradičních prvků, které propojují minulost s přítomností.

The Avenues Bahrain se stalo místem nejen pro nákupy a zábavu, ale také pro setkávání, kulturní události a společenské akce. Pořádá se zde mnoho módních přehlídek, hudebních koncertů, uměleckých výstav a dalších kulturních aktivit, které zvyšují atraktivitu a přitahují jak místní obyvatele, tak i návštěvníky z celého světa.

Pokud plánujete návštěvu Bahrajnu, The Avenues Bahrain by určitě nemělo chybět na seznamu míst, která chcete navštívit. Toto rozlehlé a moderní obchodní centrum nabízí jedinečnou kombinaci nákupních a zábavních možností pro všechny, kteří obdivují dokonalou kombinaci městského života s východní pohostinností.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky