Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahrajn Awali Golf Club

Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malý, ale fascinující ostrov ležící v Perském zálivu. Je známý svými luxusními hotely, moderní architekturou a světovými obchodními centry. Avšak má také mnoho dalších zajímavostí, včetně sportovních aktivit, které lze zažít na ostrově.

Jedním z nejoblíbenějších sportů na Bahrajnu je golf. A najdete zde jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v regionu - Awali Golf Club. Nachází se v městě Awali, které je známé pro svůj bohatý ropný průmysl. Toto hřiště se však stalo oblíbeným místem nejen pro místní hráče golfu, ale také pro turisty.

Awali Golf Club je jedinečným příkladem spojení sportovních aktivit s krásou přírody. Hřiště je obklopeno nádhernými zahradami a rostlinami, které tvoří přírodní ráj pro golfisty. Na hřišti se nachází 18 jamek a nabízí jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům vyjímečný herní zážitek.

Hřiště bylo navrženo společností Peter Harradine, který je renomovaným architektem golfových hřišť. Při navrhování Awali Golf Clubu se zaměřil na to, aby se golfoví hráči cítili, jako by se procházeli přírodou, a zároveň aby byla zachována strategická a technicky náročná herní výzva. Každá jamka je navržena tak, aby poskytovala hráčům různé úrovně obtížnosti a přinášela radost z hry.

Navíc hřiště Awali Golf Clubu nabízí také další vybavení pro golfisty. K dispozici jsou moderní tréninkové plochy, kde hráči mohou zdokonalovat své dovednosti. Klubovna je vybavena restaurací a relaxačními prostory, kde si mohou hráči odpočinout po náročném dni na hřišti.

Awali Golf Club také často pořádá golfová turnaje pro místní i mezinárodní hráče. Tyto turnaje přitahují golfové nadšence z celého světa a přinášejí do Bahrajnu zájem o golfový sport. Tyto události jsou skvělou příležitostí k setkání s profesionálními hráči a k pozorování jejich umění a dovedností.

Pokud se chystáte na Bahrajn a máte rádi golf, navštívit Awali Golf Club by mělo být na vašem seznamu. Budete mít možnost zažít úžasnou kombinaci sportu a přírody. Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností v golfu, tato golfová oáza je zárukou nezapomenutelného zážitku.

Ještě více půvabu a kouzla ostrova Bahrajn přineslo Awali Golf Clubu. Toto hřiště je důkazem toho, že golf může být nejen sportem, ale také zážitkem krásy a harmonie s přírodou. Při návštěvě Bahrajnu nezapomeňte vyzkoušet tento skvělý golfový zážitek, který jistě zůstane v paměti navždy.


Ubytování Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedním z nejprestižnějších golfových středisek v Bahrajnu a je zároveň velmi oblíbeným místem ubytování pro golfisty a turisty z celého světa. Tento skvělý resort se nachází v blízkosti hlavního města Manama a nabízí svým hostům vynikající ubytovací a rekreační zařízení.

Awali Golf Club je znám pro své nádherné golfové hřiště, které je považováno za jedno z nejlépe udržovaných v celém regionu. S rozlohou přesahující 7 500 yardů nabízí hřiště skvělou výzvu jak pro začátečníky, tak pro pokročilé golfisty. Zdejší fairwaye jsou pečlivě upravené a zelené, a díky svému strategickému designu nabízí hráčům různorodé herní situace. Navíc existuje možnost zapůjčení golfových vozíků a zařízení pro každého, kdo si přeje vyzkoušet tento skvělý sport.

Kromě golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také luxusní ubytování. Hlavní budova resortu je elegantní a moderní, s nabídkou různých typů pokojů a apartmánů. Každý pokoj je prostorný, vkusně zařízený a vybaven veškerým potřebným komfortem pro pohodlný pobyt. Některé z pokojů mají dokonce výhled na golfové hřiště, což je pro milovníky tohoto sportu jistě zajímavé.

Pro hosty, kteří se chtějí zcela ponořit do golfového prostředí, je k dispozici také možnost rezervace golfových lekcí u profesionálních trenérů. Tito odborníci vám pomohou zdokonalit váš golf a naučí vás nejlepší techniky a strategie. Pro ty, kteří se nechtějí příliš namáhat, je připraven také relaxační bazén a lázně, kde si hosté mohou užít chvíle klidu a odpočinku.

Kromě ubytování a golfových aktivit nabízí Bahrajn Awali Golf Club také vynikající stravovací služby. V resortu se nachází několik restaurací a barů, které nabízejí širokou škálu jídel z různých kuchyní světa. Hosté si mohou vychutnat nejen tradiční bahrajnské speciality, ale také mezinárodní kuchyni a vybrat si z bohaté nabídky nápojů.

Celkově lze říci, že Bahrajn Awali Golf Club je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí vydat na golfový výlet do Bahrajnu. Jeho kombinace kvalitního ubytování, skvělého golfového hřiště a prvotřídních rekreačních zařízení jistě uspokojí jak golfové nadšence, tak i ty, kteří jen rádi relaxují a odpočívají.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je jedním z nejvýznamnějších golfových klubů v Bahrajnu a často přijímá dotazy od svých členů a návštěvníků. Zde je několik nejčastějších dotazů, na které odpovídá klub:

1. Jak se mohu stát členem Bahrajn Awali Golf Clubu?
Odpověď: Abyste se stal členem klubu, musíte vyplnit přihlášku a zaplatit členský poplatek. Informace o přihlášce a poplatcích naleznete na našich webových stránkách.

2. Je tento golfový klub otevřený veřejnosti nebo je omezen pouze na členy?
Odpověď: Bahrajn Awali Golf Club je otevřený jak pro členy, tak i pro veřejnost. K dispozici jsou také služby, jako je pronájem golfových vozíků a golfových palic.

3. Jaké jsou poplatky za jednotlivé kolo golfu?
Odpověď: Poplatky za jednotlivé kolo golfu se liší v závislosti na denní době a dni v týdnu. Podrobnosti o poplatcích naleznete na našich webových stránkách nebo se můžete obrátit na recepci klubu.

4. S jakým rozdílem času mohu rezervovat své kolo golfu?
Odpověď: Rezervace je možná s minimálním rozdílem jedné hodiny.

5. Jsou v klubu nabízeny kurzy golfových lekcí pro začátečníky?
Odpověď: Ano, nabízíme golfové lekce pro začátečníky i pokročilé hráče. Naši profesionální trenéři poskytují skupinové i individuální lekce.

6. Můžu si v klubu vypůjčit golfovou výbavu?
Odpověď: Ano, golfovou výbavu je možné si zapůjčit v naší prodejně.

7. Nabízí klub i jiné aktivity než golf?
Odpověď: Ano, kromě golfového hřiště klub nabízí také tenisové kurty a další sportovní zařízení.

8. Jaké jsou otevírací hodiny klubu?
Odpověď: Klub je otevřen většinu dní v týdnu od brzkého rána do pozdního večera. Přesné otevírací hodiny se mohou lišit v závislosti na ročním období a denní době.

Tyto odpovědi jsou založeny na obecných informacích a mohou se časem změnit. Doporučuji se přímo obrátit na Bahrajn Awali Golf Club pro aktuální a přesné informace.


Počasí Bahrajn Awali Golf Club


V Bahrajnu se nachází mnoho úchvatných golfových hřišť, která lákají golfisty z celého světa. Jedno z nejznámějších hřišť v této oblasti je Awali Golf Club, který se nachází v Jižního Gesskového pole v Awali, jen asi 40 kilometrů od hlavního města Manama.

Awali Golf Club je jedním z nejstarších golfových hřišť v Bahrajnu a byl otevřen v roce 1945. Hřiště je vybudováno v idylickém prostředí mezi pouští a vysokými palmy, které dodávají celému místu pohádkovou atmosféru. Hřiště je navrženo podle pravidel škotského linksovitého stylu, který staví na strategické hře a přirozené kráse okolní krajiny.

Celé hřiště se rozkládá na ploše přibližně 6 650 yardů (6 080 metrů) a má 18 jamek. Hráči mají možnost procházet si nádhernými fairways, které jsou obtížné a plné výzev. Hřiště je známé svou pestrou vegetací, která obsahuje více než 60 druhů rostlin, včetně oleandrů, růží a datlí. Staré rostliny a vysoce posazené palmy dodávají hřišti nejen krásu, ale také značnou odolnost proti větru.

Bahrajn je známý svými vysokými teplotami a Awali Golf Club není výjimkou. Léto v Bahrajnu je extrémně horké, s průměrnými teplotami přesahujícími 40°C. Tento extrémní klimatický faktor může být pro hráče golfu velmi náročný. Hráči musí být dobře hydratovaní a používat opalovací krémy s vysokým faktorem ochrany, aby předešli přehřátí a poškození kůže.

Awali Golf Club však nabízí zároveň i několik možností, jak se vyhnout tomuto extrémnímu teplu. Hřiště má moderní zázemí, které zahrnuje kluby s klimatizací, relaxační oblasti a venkovní terasy s výhledem na hřiště. Hráči mohou využít i tzv. "twilight golf", což je hra na hřišti večer, kdy jsou teploty příjemnější.

Jedinečné prostředí, které Awali Golf Club nabízí, ho řadí mezi jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Bahrajnu. Je oblíbené jak pro začínající hráče, tak pro zkušené golfisty. Pro ty, kteří si užijí výzvy a krásy Awali Golf Club je to jednoznačně must-see místo při návštěvě Bahrajnu.


Dovolená Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn Awali Golf Club je prestižní golfový resort nacházející se v Bahrajnu. Tento luxusní klub je oblíbený jak mezi místními obyvateli, tak také mezi turisty, kteří sem přijíždějí za unikátní golfovým zážitkem. Klub je známý svými vynikajícími golfovými hřišti a nabízí exkluzivní prostředí pro relaxaci a rekreační aktivity.

Awali Golf Club se nachází v krásném prostředí, kde se mísí přírodní krása se smyslným luxusem. Klub disponuje dvěma 18 jamkovými golfovými hřišti, které jsou pečlivě navrženy a udržovány podle nejvyšších standardů. Hřiště jsou umístěna na malebném pozadí okolní přírody, což poskytuje golfistům dokonalou kombinaci výzvy a relaxace.

Bahrajn Awali Golf Club je součástí širšího golfového resortu, který zahrnuje také luxusní hotel, wellness centrum, bazény a špičkové restaurace. Tímto způsobem si golfisté mohou užít nejen samotné hraní golfa, ale také si užívat klid a pohodu v přepychovém prostředí. Tento luxusní klub je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a načerpání energie.

Awali Golf Club je také populární mezi golfisty různých úrovní dovedností. Klub nabízí lekce golfu pro začátečníky, stejně jako pokročilým hráčům. Zákazníci se mohou také zúčastnit turnajů a soutěží, které jsou pravidelně pořádány klubem. Tyto akce přinášejí zábavu a soutěživé prostředí, které poskytuje skvělou příležitost pro setkání s dalšími golfisty a objevení nových přátel.

Dovolená v Bahrajn Awali Golf Club je jedinečným zážitkem, kterým se můžete odlišit od typických turistů v Bahrajnu. Klub nabízí skvělé služby a místo pro golfisty všech úrovní dovedností. Můžete si užít nezapomenutelný golfový zážitek na úchvatných hřištích, relaxovat v luxusním prostředí, nebo se vydat na výlety do blízkých kulturních a historických památek.

Pro ty, kteří chtějí zažít dovolenou, která kombinuje sportovní aktivity, relaxaci a luxus, je Bahrajn Awali Golf Club tou správnou volbou. Klub nabízí všechny ingredience pro nezapomenutelnou dovolenou, která zanechává trvalé vzpomínky.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky