Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Great Harbour Cay

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Great Harbour Cay


1. Jak se dostanu na Great Harbour Cay na Bahamách?
Odpověď: Nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat na Great Harbour Cay, je letecky z Nassau nebo Miami. Existuje také trajektová služba z města Nassau.

2. Kde se nachází Great Harbour Cay?
Odpověď: Great Harbour Cay se nachází v archipelagu Berry Islands na Bahamách.

3. Jaká je atmosféra na Great Harbour Cay?
Odpověď: Great Harbour Cay je klidný a relaxační ostrov s nádhernými plážemi a modrou vodou. Je to skvělé místo pro milovníky přírody a ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkých měst.

4. Jaké aktivity jsou na Great Harbour Cay k dispozici?
Odpověď: Na Great Harbour Cay je možnost provozovat různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, rybaření a plavání. Můžete také prozkoumat místní přírodu nebo si vychutnat relaxaci na pláži.

5. Kde se dá ubytovat na Great Harbour Cay?
Odpověď: Na Great Harbour Cay jsou k dispozici různé možnosti ubytování, včetně hotelů, apartmánů a pronájmů soukromých domů.

6. Kdy je nejlepší čas navštívit Great Harbour Cay?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Great Harbour Cay je mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí nejteplejší a sucho. Během letních měsíců se zde může vyskytnout občasný hurikán.

7. Existují na Great Harbour Cay restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, na Great Harbour Cay jsou některé restaurace a obchody, které nabízejí jídlo a základní potraviny. Nicméně, zásoby mohou být omezené, proto je doporučeno si přibalit vše, co potřebujete.

8. Je na Great Harbour Cay možnost půjčit si auto nebo kolo?
Odpověď: Na Great Harbour Cay není mnoho vozidel nebo půjčoven kol, ale mnoho míst je dostupných pěšky nebo lodí.


Počasí Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou známé nejen pro své nádherné pláže, ale také pro svoje teplé a slunečné počasí. Great Harbour Cay, jedna z ostrovů v tomto krásném karibském souostroví, nemá výjimku. Počasí na Great Harbour Cay je typické pro celé Bahamy: teplé a slunečné po většinu roku.

Jaké jsou teploty?

Průměrná teplota vzduchu na Great Harbour Cay se pohybuje kolem 27 °C po většinu roku. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se průměrná teplota může vyšplhat až na 30 °C. Na druhou stranu, nejnižší teploty se objevují v lednu a únoru, kdy se může snížit až na 21 °C.

Jak je to s vlhkostí?

Bahamy jsou známé i pro svou vlhkost, především v letních měsících. Vlhkost na Great Harbour Cay se pohybuje v rozmezí 70 % až 80 %, což může pro některé lidi být trochu nepříjemné. Nicméně, díky konstantnímu větru o síle 10-15 km/h se toto vlhké klima zdá mnohem příjemnější, než by se mohlo zdát.

A jak je to s deštěm?

Na Bahamách, a tedy i na Great Harbour Cay, prší v období od května do října, což odpovídá období hurikánů. Nicméně, i v těchto měsících jsou srážky spíše ojedinělé a většinou se jedná o krátkodobé bouřky. Průměrné množství srážek na Great Harbour Cay se pohybuje kolem 1 200 mm ročně.

Je tedy možné navštívit Great Harbour Cay kdykoliv během roku?

Ano, naštěstí je možné navštívit Great Harbour Cay během celého roku, protože počasí se průměrně nemění příliš často. Samozřejmě v létě můžete očekávat více slunce a větší vlhkost, ale díky stálému příjemnému větru toto vlhké klima nevadí mnoha návštěvníkům. V zimě se můžete těšit na mírnější teploty a méně srážek. Takže vlastně záleží na tom, co vás na Great Harbour Cay přitahuje - zda slunce a pláže, nebo klid a tišinu bez davu turistů.

Krásné počasí na Great Harbour Cay vám umožňuje vychutnat si mnoho aktivit a sportů na pláži, jako jsou potápění, šnorchlování, vodní sporty a v podstatě všechno, co si můžete představit. Takže pokud hledáte dokonalé místo na dovolenou s nekonečným sluncem, teplem a bílými plážemi, Great Harbour Cay by měla být vaší volbou.


Dovolená Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších a nejexotičtějších míst na světě, a právě na ostrově Great Harbour Cay je místo, které stojí za to navštívit.

Great Harbour Cay se nachází mezi floridským poloostrovem a Kubou, na severozápadě Baham. Ostrov je známý svou neuvěřitelnou krásou a uklidňujícím prostředím, které nabízí návštěvníkům dokonalý únik od každodenního shonu a stresu.

Představte si bílé písečné pláže s jemným pískem, které se táhnou na kilometry. Modré azurové moře, které svádí k neustálému ponoření se do něj. Průzračná voda tak čistá, že si můžete prohlédnout podvodní život, který je zde bohatý. Na mnoha místech ostrova se nacházejí útesy a korálové útesy, které lákají milovníky potápění.

Great Harbour Cay je známý také pro své přátelské a přívětivé obyvatele. Místní obyvatelé jsou hrdí na svůj ostrov a rádi vám ukážou jeho krásy. Můžete se setkat s příjemnými lidmi, kteří sdílejí své tradice a zvyky, a ochotně vám poradí, kde najít nejlepší místa k relaxaci nebo kam jít objevovat.

Jedním z nejpopulárnějších aktivit na ostrově je rybaření. Můžete najmout rybářský výlet a vyrazit na moře, kde můžete chytat různé druhy ryb. Jestliže máte rádi adrenalinové zážitky, můžete si pronajmout speedboat a projet se po otevřeném moři. Tato aktivita je oblíbená mezi turisty všech věkových kategorií.

V okolí Great Harbour Cay se také nachází mnoho menších ostrůvků, které stojí za návštěvu. Například ostrůvek Sugar Beach je populární pro svou nedotčenou pláž a klidnou atmosféru. Můžete si zde vyhledat soukromé místo, kde si vychutnáte sluneční paprsky. Pokud máte rádi vodní sporty, můžete si pronajmout kajak nebo paddleboard a prozkoumat okolní vody.

Pro milovníky přírody a ptactva je Great Harbour Cay také rájem. Můžete navštívit Great Stirrup Cay, který je chráněnou oblastí a nabízí útočiště pro mnoho druhů ptáků. Lze se zde také projít po stezkách a obdivovat krásu tropické vegetace.

Pokud máte chuť na exotickou dovolenou, plnou krásných pláží, přátelských místních obyvatel a neuvěřitelné přírody, pak je Great Harbour Cay na Bahamách to pravé místo pro vás. Uvolněte se a vychutnejte si jedinečnou atmosféru tohoto ostrova, který vám zanechá nezapomenutelné zážitky.


Ubytování Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy Great Harbour Cay je krásné místo, kde můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou. V těchto překrásných karibských ostrovech najdete mnoho zajímavých míst a krásnou přírodu. Pokud hledáte příjemné a pohodlné ubytování na Bahamách, měli byste zvážit ubytování v Great Harbour Cay.

Great Harbour Cay je malebné a klidné místo, které se nachází na stejnojmenném ostrově. Toto místo nabízí nádherné pláže s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou Karibského moře. Kromě pláží najdete na ostrově také nádherné laguny, korálové útesy, tropické rostliny a zvířata.

Ubytování Great Harbour Cay

Great Harbour Cay má mnoho možností ubytování pro turisty. Zde jsou některé z nich:

Lodge at Great Harbour Cay

Lodge at Great Harbour Cay je luxusní resort, který nabízí 14 prostorných pokojů. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, TV a klimatizaci. Resort také nabízí několik restaurací, venkovní bazén a plážové bary.

Carriearl Boutique Hotel

Carriearl Boutique Hotel je menší hotel s 6 pokoji. Všechny pokoje mají klimatizaci, vlastní koupelnu a terasu s výhledem na moře. Hotel má také venkovní bazén a restauraci s karibskou kuchyní.

Oceanfrontier Hideaway

Oceanfrontier Hideaway je komplex apartmánů se 7 jednotkami. Každý apartmán má kuchyňský kout, klimatizaci a balkón s výhledem na moře. Komplex má také venkovní bazén a společenskou místnost.

Aktivity na Great Harbour Cay

Great Harbour Cay nabízí mnoho aktivit, které si můžete užít během své dovolené. Zde jsou některé z nich:

Pláže

Great Harbour Cay má několik krásných pláží, jako jsou Sugar Beach nebo Shark Creek Beach. Tyto pláže jsou ideální pro slunění, plavání a provádění vodních sportů.

Potápění a šnorchlování

Great Harbour Cay má několik míst, kde se dá potápět a šnorchlovat. Na ostrově je mnoho korálových útesů a zdejší podmořský svět je plný pestrobarevných ryb a dalších živočichů.

Golf

Na Great Harbour Cay je golfový klub s 9 jamkami. Tento klub má nádherné výhledy na moře a jeho hřiště je mezi nejlepšími v Karibiku.

Přírodní rezervace

Východně od ostrova se nachází přírodní rezervace, kde můžete vidět ryby, ježky, krokodýly a delfíny.

Celkově vzato, ubytování Great Harbour Cay nabízí pohodlný a krásný zážitek pro turisty, kteří chtějí objevovat překrásné pláže, podmořský svět a kulturu Baham. Ať už hledáte luuxusní resort nebo menší hotel, Great Harbour Cay nabízí ubytování pro každého.


Letenka Bahamy Great Harbour Cay


Bahamy jsou pro mnoho lidí synonymem pro krásné pláže, tyrkysově modré moře a naprostou relaxaci. Mezi oblíbené destinace turistů patří také Great Harbour Cay, který se nachází na stejnojmenném ostrově.

Great Harbour Cay je jedním z méně známých míst na Bahamách, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří hledají klidnou atmosféru a odpočinek daleko od davů turistů. Ostrov se nachází ve skupině Berry Islands a je snadno přístupný díky přítomnosti letiště.

Pro cestovatele, kteří si přejí navštívit Bahamy a chtějí zažít něco jiného než hlavní turistická centra, je letenka do Great Harbour Cay skvělou volbou. Nedotčené pláže, korálové útesy a přátelští lidé jsou jen některé z věcí, které zde můžete očekávat.

Samotný ostrov Great Harbour Cay je poměrně malý, takže se snadno prozkoumá pěšky nebo na kole. Na rozdíl od jiných oblíbených turistických destinací na Bahamách, zde nebudete mít problém najít klidné a opuštěné pláže, kde si můžete užít sluneční paprsky a ponořit se do teplých vod oceánu.

Pro milovníky vodních sportů je Great Harbour Cay rájem. Můžete si zapůjčit kajak či paddleboard a prozkoumat okolí, nebo se vydat na rybářský výlet a zkusit chytit nějakou tu rybu. Pokud jste příznivci potápění nebo šnorchlování, nezapomeňte navštívit některý z korálových útesů, které se nacházejí v blízkosti ostrova.

Pokud rádi zkoumáte přírodu, můžete se vydat na procházku po ostrově a objevovat jeho unikátní faunu a floru. Na Great Harbour Cay se nachází také chráněné území, kde můžete pozorovat vzácné druhy ptáků a další zvířata.

Místní obyvatelé jsou na ostrově velmi přátelští a vstřícní. Vždy se postarají, abyste se u nich cítili jako doma a nabídnou vám něco z místní kuchyně. Nenechte si ujít možnost vyzkoušet čerstvé ryby, které byly právě ulovené.

Při plánování vaší cesty do Bahamů zvažte návštěvu Great Harbour Cay. Letenka sem vás přenese do malebného ráje, kde si můžete odpočinout a zažít turistiku jinak. Nezapomeňte si na pláže, vodní sporty, procházky přírodou a poznávání místní kultury a tradic. Great Harbour Cay je skutečně skrytým klenotem v karibském moři.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky