Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

Bahamy Andros Island

Letenka Bahamy Andros Island


Bahamy, malý karibský ostrov, jsou oblíbenou turistickou destinací a pro ty, kteří touží po skutečném dobrodružství, je tu Andros Island.

Andros Island je největším a nejjižnějším ostrovem v Bahamách, s neuvěřitelnou krásou, která přitahuje turisty z celého světa. Ostrov je rozdělen na tři části: severní, střední a jižní část, každá s vlastním kouzlem.

Střední část Andros Islandu je známá svými mnoha zálivy a bažinami, které přitahují rybáře z celého světa. Tyto vody jsou domovem pro různé druhy ryb, včetně populárního bonefish. Proto není divu, že Andros Island patří mezi nejlepší světové destinace pro rybolov.

Severní část ostrova Andros se pyšní mnoha krásnými a tajemnými vodopády, jako je například "Rainbow Blue Hole". Tento vodopád byl objeven až v roce 2008 a je to jeden z největších podvodních vodopádů na světě.

Jižní část Andros Islandu je známá díky svým krásným, písečným plážím s bílým pískem a průzračnými modrými vodami karibského moře. Tato část ostrova je skutečnou turistickou destinací pro ty, kteří chtějí relaxovat pod sluncem a užít si krás a klidu.

Abychom mohli navštívit Andros Island, musíme se nejprve dostat na Bahamy a poté použít některý ze způsobů dopravy. Existují dvě možnosti, jak se dostat na Andros Island - buď přistáním na vlakové zastávce v některé z hlavních měst Baham, například Nassau nebo Freeport, a poté použitím trajektu, nebo rezervací letenky přímo na Andros Island.

Pokud se rozhodnete pro letenku, některé z nejlepších aerolinií vám nabízejí přímé lety na Andros Island z různých destinací. V závislosti na vašich cestovních plánech můžete letět do Nassau nebo Freeport a poté již pokračovat letadlem na Andros Island.

Pokud plánujete dovolenou na Bahamách, Andros Island by měl být na vašem seznamu. Krása tohoto ostrova a jeho mnoho turistických lákadel určitě nezklamou jakéhokoli turistu, a to nejen rybáře. Pokud tedy hledáte krásné a neobvyklé místo na dovolenou, Andros Island je skvělou volbou.


Ubytování Bahamy Andros Island


Andros Island je největší a nejlidnatější ostrov na Bahamách. Nachází se na severu země v Atlantském oceánu a rozkládá se na ploše 5 957 kilometrů čtverečních. Tento ostrov je oblíbeným turistickým cílem díky svým krásným plážím, úchvatným koralovým útesům a neporušené přírodě.

Jednou z hlavních atrakcí Andros Island je jeho nabídka ubytování. Zdejší hotely a resorty nabízejí luxusní služby a relaxační prostředí pro návštěvníky, kteří touží po odpočinku a zároveň jsou si vědomi přítomnosti nádherných přírodních scenérií.

Mezi nejpopulárnější hotely na Andros Island patří například Kamalame Cay, který nabízí soukromé chaty přímo u pláže. Hosté si mohou užívat soukromí a klid daleko od davů turistů. Resort také poskytuje širokou škálu aktivit, jako je potápění, rybaření, plavání s delfíny a relaxace v luxusním lázním centru.

Dalším oblíbeným ubytováním je Tiamo Resort, který leží na soukromém pláži v klidné oblasti Andros Island. Tento eco-friendly resort nabízí pokoje s výhledem na moře, soukromé vily s bazénem a relaxační wellness centrum. Hosté se mohou potápět ve stejně tak nádherném podvodním světě, jako je ten na souši, a také si vychutnat místní speciality v restauraci, která používá pouze čerstvé suroviny.

Pro ty, kteří preferují více nezávislosti a soukromí, je tu možnost pronajmout si plážový dům nebo chatu. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí prozkoumat ostrov na vlastní pěst a zažít autentický život na Bahamách. Mnoho z těchto ubytování nabízí soukromou pláž, atraktivní výhled na oceán a vlastní přístup k řadě vodních aktivit.

Na Andros Island je také možné najít cenově dostupnější ubytování v menších hotýlcích a penzionech. Tyto ubytování často nabízí základní pokoje se vším potřebným pro pohodlný pobyt. Jsou ideální pro ty, kteří většinu času tráví v přírodě a na pláži a pouze potřebují místo pro spánek a odpočinek.

Z výběru ubytování na Andros Island si mohou hosté vybrat podle svých preferencí a rozpočtu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnou pro luxusní resort, soukromou chatu nebo cenově dostupný penzion, budou mít možnost prozkoumat krásy Baham a vychutnat si nezapomenutelnou dovolenou na Andros Island.


Počasí Bahamy Andros Island


Bahamy jsou známé svým krásným a tropickým počasím, které se týká i ostrova Andros Island. Tento ostrov se rozprostírá na ploše 5 957 kilometrů čtverečních a je nejen největším ostrovem Baham, ale také jedním z nejkrásnějších.

V období od června do listopadu se na Andros Island vyskytuje největší množství srážek, které mohou být doprovázeny i bouřemi a hurikány. Pokud však žádná bouře není, tak jsou tyto měsíce ideální pro pozorování exotické fauny a flóry tohoto ostrova. Díky velkému množství srážek se zde nachází mnoho přírodních parků, které jsou oázou roztodivných živočichů a rostlin.

V období od prosince do května se na Andros Island střídají období sušších dnů a období deštivých dnů. Zvláště v měsících leden a únoru jsou na ostrově velmi příjemné teploty, které se pohybují kolem 22 °C. V těchto měsících se na Andros Island nachází mnoho turistů, kteří si zde užívají slunce, bílé písky a tyrkysovou hladinu moře.

Teploty na Andros Island bývají velmi příjemné a pohybují se mezi 20 a 30 °C. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy se teploty mohou vyšplhat až na 35 °C. Vzhledem k této horké teplotě je nutné dodržovat pitný režim a chránit se před přímým slunečním zářením.

Andros Island je velmi oblíbeným turistickým místem, které nabízí nejen výjimečné počasí, ale také pestré vodní a aktivní sporty, jako jsou potápění, rybaření nebo plavání s delfíny. Pokud hledáte místo na relaxaci a načerpání nových sil, tak Andros Island je správnou volbou.

Konečný verdikt? Andros Island nabízí celoročně příjemné počasí, kde si můžete užít krásné panorámy ostrova a aktivní dovolenou nebo naopak relaxační pobyt u pláže. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, Andros Island Vás jistě nezklame.


Dovolená Bahamy Andros Island


Bahamy jsou jedním z nejnavštěvovanějších karibských ostrovů, a to nejen díky bílým plážím, azurově modrému moři a palmovým stromům, ale také pro svou neuvěřitelně krásnou přírodu a různé druhy zvířat, která zde žijí.

Jeden z největších ostrovů Baham, Andros Island, se pyšní rozmanitou flórou a faunou, a také tím, že je domovem pro největší přírodní rezervaci na Bahamách. Proto je Andros Island ideálním místem pro ty, kteří se chtějí v průběhu své dovolené věnovat spíše aktivitám než jen lehání na pláži.

Andros Island se rozprostírá na ploše více než 2500 km² a je tvořen řadou malých ostrovů a mělkých lagun. Turisté mohou objevovat okolí na pěších nebo cyklistických výletech, nebo se mohou vypravit na kanoe či kajak po místních vodách. Andros Island je také velmi oblíbený mezi pozorovateli ptáků, kteří zde najdou mnoho různých druhů ptáků, včetně trpasličích kolibríků, čápů nebo supů.

Při pobytu na Andros Island nesmí chybět ani potápění, které se zde provozuje po celý rok. Pod hladinou Andros Island nabízí úchvatné podmořské scenérie a mnoho různých druhů ryb, korálů a dalších vodních živočichů. Pokud se chcete podívat na vraky lodí a potopěné letadla, pak si nenechte ujít lovecký vrak. Pokud chcete vidět něco neuvěřitelného, pak se můžete vypravit na místo zvané "Modrá díra". Jedná se o velmi hlubokou propast, která je obehnaná korálovými útesy.

Na Andros Island je mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční bahamskou kuchyni, jako jsou ryby, humry a další mořské plody.

Celkově lze říci, že Andros Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou, zapomenout na stres a odloučit se od každodenního shonu. Andros Island nabízí úchvatnou přírodu, nádhernou krajinu a mnoho možností pro aktivní odpočinek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Andros Island


Nejčastější dotazy a odpovědi o Bahamách, konkrétně o ostrově Andros:

1. Jak se dostanu na Andros Island?
- Nejrychlejší způsob je letecky z Nassau, hlavního města Baham, nebo z některého z ostatních ostrovů Bahamského souostroví. Existují také trajektové spoje z Nassau.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Andros Island?
- Nejlepší čas na návštěvu Andros Island je v období mezi listopadem a dubnem, kdy je počasí příjemné a je méně pravděpodobné, že se setkáte s hurikány.

3. Co dělat na Andros Island?
- Andros Island je známý svou krásnou přírodou a nabízí mnoho možností pro aktivity jako potápění, šnorchlování, rybaření, plavání, procházky přírodou a pozorování ptáků. Můžete také navštívit unikátní modrou jámu nebo místní farmy a vesnice.

4. Kde se ubytovat na Andros Island?
- Andros Island nabízí různé ubytovací možnosti, včetně hotelů, resortů, apartmánů a vil.

5. Jaká je místní kuchyně na Andros Island?
- Místní kuchyně na Andros Island se zaměřuje hlavně na mořské plody, jako jsou ryby, humři a korýši. Můžete si vychutnat také tradiční bahamské pokrmy, jako je conch salad (salát z mořského plže), guava duff (sladký dort s guavou) a souse (pikantní omáčka).

6. Jaké jsou nejlepší pláže na Andros Island?
- Mezi nejlepší pláže na Andros Island patří Doctor's Creek Beach, Jackfish Bay Beach, Morgan's Bluff Beach a Tiamo Beach.

7. Mohu si na Andros Island zapůjčit auto?
- Ano, je možné si na Andros Island zapůjčit auto, což je ideální způsob, jak se pohybovat po ostrově a objevovat jeho krásy.

8. Jaké jsou místní turistické atrakce na Andros Island?
- Mezi místní turistické atrakce patří Andros Barrier Reef, který je největším korálovým útesem v západní polokouli, modrá jáma Blue Hole, botanické zahrady Forfar Field Station a vesnice Fresh Creek s tradiční architekturou a místními obchody.

9. Jaké jsou možnosti dopravy na Andros Island?
- Na Andros Island je doprava možná převážně autem, které si můžete zapůjčit, nebo taxíkem. Místní život je však poměrně klidný a způsoby dopravy mohou být omezené.

10. Jsou na Andros Island dostupné turistické průvodce?
- Ano, existuje několik turistických průvodců, kteří mohou pomoci při objevování Andros Island a poskytovat informace o místních atrakcích, historii a kultuře.


Velké množství spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Zajištění nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Prozkoumat letenky